Jaga:     
Inimesed

SÕIMURAHE ALL: ema postitas "ebatavalise" foto vastsündinust (7)

Sünnitus ei ole enamasti lihtne, vaid nõuab naiselt suurt pingutust. Milline peaks täiuslik pere olema pärast seda väsitavat ja katsumusi täis kogemust?

Bogija Constance Hall sattus tõelise sõimurahe alla, kui postitas foto sellest, mis toimus palatis pärast sünnitust, vahendab Mirror.

Postitatud fotol on naine voodis, kus ta joob karastusjooki ja näpib oma telefoni. Tema jalutsis lamab beebi, kellega tegeleb pereisa.

Mis inimesi marru ajas? Mis on valesti?

Austraaliast pärit blogija poleks tohtinud nii tähtsal päeval ja hetkel olla telefonis, vaid keskenduma hoopis lapsele.

Constance end sellest liialt liigutada ei lasknud, vaid andis vastulöögi ja kirjutas sõimajatele vastu, et iga ema enda asi on, kas saadab pärast sünnitust pilte vanavanematele - või otsib äkki sobivat ilukirurgi, kes rinnad korda teeks.

Mida arvad sina? Kas naine tegi midagi sel fotol valesti? 

6 kommentaari

V
v  /   15:55, 9. juuli 2018
..ei ja me tahame kompensiooni selle aja eest, kui oleme elevandi suurused!
  /   16:32, 9. juuli 2018
Mina ei saa aru mida ta siis valesti teeb? Pärast sünnitust ongi naised kurnatud mõned rohkem mõned vähem ja nad ei saagi suurt muud teha kui voodis olla ja ongi hea kui on võtta hea mees kes on suuteline lapsega sel ajal tegelema. Tänapäeva telefonid on aken maailma, ju luges maile või vaatas kes helistas ning eks kurk ka kuivab sünnitus on ju raske ja suure vedeliku kaotusega. Emad vajavad taastumist.
.
...  /   16:51, 9. juuli 2018
Isa on ju täitsa olemas ja tegeleb lapsega. Täitsa vahva pilt. Hurjutada pole seal midagi. See on lihtsalt üks hetk, järgmine on hoopis midagi muud. Niikuinii on lapsed rohkem naiste toimetada...
J
ju oli sel naisel  /   19:54, 9. juuli 2018
väga kerge sünnitus.ei muud .
L
lugeja  /   13:29, 10. juuli 2018
Kergusest pole teada, aga tegemist juba viienda lapsega. Seega harjumuspärane juba küll.
K
kapsas  /   20:57, 9. juuli 2018
kahjuks kipuvad naised naiste suhtes kõige õelamad olema. kelle elu on ürpis tühine, ei leiagi muud tegevust, kui teisi kritiseerida. kas ema peaks siis 24/7 ainult lapsega tegelema? mis temast järgi jääb?
P
Paula  /   06:23, 11. juuli 2018
Konservatiivse kristlasena usun, et pere oleks pidanud seal hoopis ühise palveriituse tegema.