Jaga:     
Suhted ja seks

Neli põhjust, miks mees sinust eemale tõmbub (6)

Iga naine on kogenud, kuidas meeldiva mehega näib kõik olevat täiuslik. Järsku kõik aga muutub... Meest nagu poleks emotsionaalselt naise jaoks enam olemas.

Portaal Your Tango kirjutab, et enamustel juhtudel, mil mees naisest eemale tõmbub - asi ei ole naises. Enamasti on põhjus mehes endas.

Neli võimalikku põhjust:

1. Ta kardab olla haavatud ja armuda

2. Sa oled väga nõudliks ja mees tunneb, et sa justkui lämmatad teda

3. Su mehel on stress

4. Ta mõtleb, kas ta ikka tahab seda suhet

5 kommentaari

K
Kui on  /   20:15, 9. juuli 2018
stress, siis tahad just sexiga selle maha võtta.
K
Karmen  /   00:23, 10. juuli 2018
Üks võimalus on ka see kui oled väga kole.
T
tgl....  /   12:02, 10. juuli 2018
....siis kui naine mehele piisavalt keppi ei anna.
P
Panin tähele,et mees krahmab endale asju kokku,mida aastate pärast enam vaja ei lähe!  /   19:28, 10. juuli 2018
Avastasin et mees on oma emaga nagu kaks parast pähklit.Kui nendel külas hakkasin käima ja nende juurde elama läksin,siis avas mulle sealt üks hirmus pilk.Asju mida kokku hoitakse,seisavad aastaid ühes kohas ikka aina edasi.On tekkinud asjadele imelikud kopitunud lõhnad ja ma ei tea veel mida.Küll on kokku korjatud plastikust karpe,klaspurke terve kapi täis.No mida kuratit nendega tehakse.Siis mingi vanad jalastid,mida oleks paras mõlemal ära visata,vanad joped! Oi nahhui,kurat võtaks,no ajalb lihtsalt oksele.Mõlemad ei taha endale uusi asju enne,kui lausa ära lagunevad.Siis kubki ütles nii:"Mitte kellegi arvamus siin majas ei loe".Mina ütlesin vastu: Küll varsti hakkab varsti lugema.Mehe ema üksinda kodus naerab omaette,köök suitsuvingu täis.Sittagi aru ei saa,endal kõr- bes lihatükid pannil ära.Ja suitsuandurit nad ka pole lakke tagasi pannud.Siis mõtlesin,noh eks ise teab.Kas siis ka naerab selle üle,kui me töölt tuleme ja ise toas lebab maas põrandal ilma teadvuseta.Me ei tea kunagi ette,mis meid järgnevatel päevadel ees ootab.Mina soovin omalt poolt parema meelega kõigile ikka head ja tugevat tervist!
N
niisuguse  /   13:03, 11. juuli 2018
sõnavaraga naine on hirmsam, kui see, millest kirjutasid.
Ä
Äkki   /   13:04, 11. juuli 2018
tuleks pesusse minna, kui eemale hoitakse?