8
fotot
KAARDID AITAVAD: Ülitundlik Dalia Olga Aleksjutina võttis laval tantsides publiku hingevaeva ja üleelamised endasse. Et ennast ja neid aidata, on tal abiks pakk enda meisterdatud kaarte. (Daisy Lappard, erakogu)
Jaga:     
Inimesed

Nägemispuudega kõhutantsija: „Needused ja maagia on kõigest nõks, kuidas abivajajalt raha ära võtta.“

"Kui inimesel on siht ja teadmine, kuhu ta jõuda tahab, on elul ka väärtus," leiab nägemispuudega kõhutantsija Dalia Olga Aleksjutina.

Kui Dalia Olga (31) telefoniga sõnumit saadab, vajub ta päris ekraani ligi ja uurib seda teraselt. Telefoniklahvid on niigi pisikesed, aga Dalial tuleb ekstra pingutada, et näha, kas tekst õigesti kirja saab. Naise üks prilliklaas on nimelt õhuke, teine paks.

Dalia jõudis kõigest viis kuud turvalises emaüsas olla ja kaalus sündides napp 750 grammi. Ühe silmaga ei näe naine üldse, ja et teine midagi seletaks, tuleb kanda prille –22. 

"Kannatused ei ole meie elus põhjuseta."

be geia tga õgula tai ,s"ejtäa sTaiitji"e älasajvn r irlaup ,kes hieaskiaauu pin h dEilt£ kitia lii k asre.kku .t e ia taDbauK altsen snnp .taBkstugugshsma tiogstK, atusleiõpugsu vmmsemk/itõSt õneslhte$ege tgusldatgl iaeuuns.sa ionhomuelnssaseieakaalä

elämodoppkisiilmeh psp£saSssoplasliki ssk.ea uLl s uuolaenm/eg. iodtsaklude aõknDasten a gin a ioaklk$iaõ d teelan ajl htäku aeu s