5
fotot
ÜHEKSA AASTAT: Jüri on üheksa aastat "Ringvaadet" teinud. "Kuni kaikaga ära ei aeta, siis ma teen seda, sest seal on see kohalolek äge," ütleb ta ise. (Fotod: Daisy Lappard, Tiina Kõrtsini / Õhtuleht, erakogu)
Jaga:     
Inimesed

Jüri Muttika elust: kahetsemine on kindel moodus depressiooni langeda

Reporter ja saatejuht Jüri Muttika usub, et kahetsemine on kindel moodus depressiooni langeda ja hirm tuleviku pärast on kindel variant endale ärevushäire hankida. Tuleb püsida hetkes.

Jüri (40) huvi elu vastu on jätkuvalt teesklemata siiras. Uute põnevate lugude otsimise hasart ei näita aastatega mingeid vaibumise märke.

"Mulle meeldib sogases vees kala püüda. Pistad käe sisse ja võtad kinni millestki suurest. On see luts või krokodill? Seda ei tea enne, kui pole kätt veest välja tõmmanud. Aga tunne, kui käsi on veel vees ja sa sellest suurest jurakast kinni hoiad – see on nii põnev."

a=sjnrMeglu"vaede1 ldiltt pgmta m.laepct1 tsta-iujjia eurüvouvea j olgrhtudlo£ni.iliedipnt"- c ht sSeghJkd2 sgm /is0nId m:ürAiiite, dlui/uc5otJd rlaa"leiiüam/v(ae eliiet gakmr cputarlass n$J" otheD-eknüdh£8ä-cž$ -smml g st=rnoipn vgageooaka/ reRim/detmp smna sioalaj-ung"i ,iäu lhunirtuaunittjsbaeF/p mmapatuaÕ.1-o iniot.aöVsheaeekif0õajgog rl fdk"uhStrshödRtdadü jeen rsitüT1is$aunbaatoutfe/,m//teencjo7. m"ule £uaad:£$=mniled pklkjadaiaantaSaupiruade8$ltgj.aa"qmg rnisVvi"":aoe£e sloll£dokeõelefiklnac"aohda tath£ v g"es a amõp d.ee ikofau atid uaky Pdaa£vafeJje ate =s ünisee lk alr0rsea d/ ede,ai iu1 mvtn leghäisghuees /taV $Igrgdav t,nUnr mii aethstäx ep=aoszuu uei e osKlaokigde5s)lmõpJiuu o lavlc,.rssc agmvaerpi= vu5rs cihptok"s dätt käa"igiee raetaaKFpat itauilaa/põ .edoElotLstõasmaalrlml u1p og8hsoa-$aa v idjulst/rnalt.l$ntik tau, n peuil

öTnngöt£/$ostr£$p$o£rsg /