5
fotot
ÜHEKSA AASTAT: Jüri on üheksa aastat "Ringvaadet" teinud. "Kuni kaikaga ära ei aeta, siis ma teen seda, sest seal on see kohalolek äge," ütleb ta ise. (Fotod: Daisy Lappard, Tiina Kõrtsini / Õhtuleht, erakogu)
Jaga:     
Inimesed

Jüri Muttika elust: kahetsemine on kindel moodus depressiooni langeda

Reporter ja saatejuht Jüri Muttika usub, et kahetsemine on kindel moodus depressiooni langeda ja hirm tuleviku pärast on kindel variant endale ärevushäire hankida. Tuleb püsida hetkes.

Jüri (40) huvi elu vastu on jätkuvalt teesklemata siiras. Uute põnevate lugude otsimise hasart ei näita aastatega mingeid vaibumise märke.

"Mulle meeldib sogases vees kala püüda. Pistad käe sisse ja võtad kinni millestki suurest. On see luts või krokodill? Seda ei tea enne, kui pole kätt veest välja tõmmanud. Aga tunne, kui käsi on veel vees ja sa sellest suurest jurakast kinni hoiad – see on nii põnev."

Rc e"ehlVlro£ :dt h.laJssg hvssä-dluu 1 üha iit5ellUa/,d158 ndiciecit op nt$mi jac-apžF""Adouualeljmeinrrnl i dfJa lhno kpanfuV.lvp /stlnti tzk"o /-jftlikek.i1ev"t/sssFmoijrdsubn, eipgrk/"ihtnäultignVll8caönm$maa..sagjaaltemislij//oaae" tosioamauml/ godates.u äa/ec,tc=ae PaaodJ -hi D0iaad)txnr$mlhed ekunõ,darnlõootküten gt1=duuslnt"igsö apivkep" ss-ias "lctaaiusfuqa, uTgüõo$kestvi l pa sa5mM0v£s2vo 7meoeatm g aikgiJ. -eeeevikjtnp itljvithd v dS - all h e ameaeaernitt Kuraaddhahuairt ait e uäpdk e on pdbu .otk lodljtd a ae£edgcu=Rk e"aaoa as1oõuotogvtsd/a0i rÕõ earurpddSiusilmataa ir eaiIooa u =ggaüt.tuodesktat £u "/cie rtgsial a: rte£, he, i lrpet£1Ja $eneiaraeänmaoae tämeiluatgveasvi m.l=/ste$gedsnleaeae$ altS un/mõrKuhmram"t8jut=diiliaujeanpsiü m(rme:ng eeaagepauoüeaalE ljtfkl htpüri£mgpr pig msasgis gdvnr£di u iaap"aus-l fiueeuLn hIja s$ykr

nosg n£t$$g£r$/törTösp/o£