Jaga:     
Avesta

AVESTA 13. JUULI | Tee kingitusi ja aita abivajajaid

Päikese päeva valitseb Taevane Tõde. See on puhtast südametunnistusest tuleneva harmoonia päev. Lepi vaenlastega ja tasu võlgu. Tee kingitusi ja aita abivajajaid.

Ära alusta uusi asju ega tee mingeid avantüüre. Samas võid määratleda oma edaspidist tegevust, valida tee. See on Kõrgemate Jõudude ilmnemise päev, mis on seotud rahu, vaikuse ja õnnistusega.

Kell 5.47 algab kuuloomisega uus tsükkel ja toimub hinge puhastumine läbi tuleenergia. Soovitatavad tegevused on hingamisharjutused mentaalse tasandi puhastamiseks ja tulele keskendumine. Tules põlevad ära kõik hirmud ja negatiivsed (enese)sisendused.

GE$R£Ä:pV PÄMAI/D

õv laiäTnvupe eikrs neu ulKtumakrougä eMi urteiseie t va&vlb .abedee.bsal is arlnmik jtklg;ro.udek e am,dehiuiOdtlii,adoä,triauvvutdiorm arnsvs ätie bõsiousnan med aened vainarj t eu.ta naüeõknä eõ s ihjtnol hoekssiv hnkekb ts sauak, ktesakujleäiv n,nkvämilaovdäkdheluaii je sot hj ud ksl.e vaiäi Kk. iulÜsj aiu,ät t,n sua utoõeiä uuksmänp eäeoi pe npkna .gial ke aeireituebalad nmõvkoeaitet snü sne$esiehgi mnt.Ktruhsnmndig.,ete daVomtilusa ivka lt s gl prillõa sis sektoaaea ammnKlartlitiuem/ä e idae £aludaä keiu enhb a eltpsusnauu