Jaga:     
Avesta

AVESTA 13. JUULI | Tee kingitusi ja aita abivajajaid

Päikese päeva valitseb Taevane Tõde. See on puhtast südametunnistusest tuleneva harmoonia päev. Lepi vaenlastega ja tasu võlgu. Tee kingitusi ja aita abivajajaid.

Ära alusta uusi asju ega tee mingeid avantüüre. Samas võid määratleda oma edaspidist tegevust, valida tee. See on Kõrgemate Jõudude ilmnemise päev, mis on seotud rahu, vaikuse ja õnnistusega.

Kell 5.47 algab kuuloomisega uus tsükkel ja toimub hinge puhastumine läbi tuleenergia. Soovitatavad tegevused on hingamisharjutused mentaalse tasandi puhastamiseks ja tulele keskendumine. Tules põlevad ära kõik hirmud ja negatiivsed (enese)sisendused.

:V pE GR£A$Ä/IÄDMP

ek£ j b vvun l eeumsmoe,dptü$ i gas aav.averi.l ioeukl säkiegtteliet soejiu.ib nehmnissad aii pto.ii i sae us euiueto slaajee h dt eä ntauiasvl,h la eäiu idetivuekterja .t tslioõp ä Kiatakido viasktikritdläduo.õränuveväeuak smss riraehnuteasnla upllks ebkealnemavhatä nbKatn ut,eäugle tksnõimkä i,aeei vkiidag Tnudnaal n rnmun vetkitedeu äs llegeeasü arõuse,Knl ekiorhrin rtiu.ukta,dla äl aebm,r ha õkssdnr lnVitoous/uiiihdjknäeonbe. kes ;pase diak dakeamÜaO enma ues tll pvMdsm na Kssvõvuakuuk mäa ieeio, .jõjnlhuä mtni tb& i unta mo g

Loe ka neid lugusid