Jaga:     
Avesta

AVESTA 14. JUULI | On maiste rõõmude päev

Päikese päev on pühendatud aususele ja õiglusele, kuid ka õitsengule ja varanduse kasvule. Tegele maiste asjade ja ärinduslike tehingutega. Ära lasku ebareaalsetesse plaanidesse ega ideedesse, sest see on maine ja reaalne päev.

Samas ka maiste rõõmude päev. Mehed peavad tegema naistele kingitusi ja naised peavad need vastu võtma ning ka teistele lähedastele tuleb rõõmu jagada.

Kuutsükli 2. päeva sümbolid on küllusesarv ja haarav suu. See tähendab, et inimene peab olema teadlik oma soovidest ja soovimistest, sest enamasti soovitakse palju rohkem, kui tegelikult vajatakse. Tuleb olla suuremeelne ja helde. Ei tohi kahetseda midagi, millest oled vabanenud. Kasulik on käia saunas.

EDG£IAPV MÄ/Ä:Rp $

sousgsiosio , p, l nildsg ueaoomhersh ävoulteejavmi tttäkebä t.ur ta djs,t giau iabaeee en vdjieuenivelsiv£Tiiad udu hksä K i.ee sde–i/oss nunätonviuoi miiasekn eäsep ht,gsa$uutgtv ognaa snaKi ni.uk sevm nr,äe,egaoäe,uuauhdiõeaeäm u, asad rk p sosm srmgkvõbdk vdäeanknäi d m huraeaetiaieestesvsukenoetsöniinnseulab ae a õte a ss jk. aaole i ii,asõõk rulsuaadkuutsssstbP p te.o a ietsdisKeul eKinau. d d jölaeräam tõrtaniet ki gmvue a ierdrm nudsruaml nauä tbirläldsln sium ona eäep a