Jaga:     
Avesta

AVESTA 15. JUULI | Ei tohi petta ega valetada

Päikese päev on pühendatud taevale, aga ka taevaste kontrollile meie tegevuse üle. Ole viisakas ja külalislahke. Pane lauale parim, mida sul pakkuda on. Mingil juhul ei tohi petta ega valetada.

See on asjade vahetuse, uute tutvuste, sõpradega kohtumise ja kaugete reiside alustamise päev. Kasulikud on harjutused õues või looduses ja pikad jalutuskäigud.

Kuutsükli 3. päeva üks sümbol on panter. See on aktiivse võitluse päev. Hästi läheb võitlejahingega inimestel. On käimas astraalne sõda ja kõik passiivsed inimesed on kergesti haavatavad, sest just nemad langevad astraalsete rünnete ohvriks (needused, kaetused, ära sõnumised). Inimene, kes pole võitlejahingega, ei kasuta küllaldaselt oma energiat. See võib pöörduda tema vastu.

£ pIGPAV$ÄÄM/ R:DE

ammuk ssgghtr ae t iko aas,saskju gleijaiuaau oeTaauvhte äskK$ r/vne jlue envtoeksäa aat usske.äntoeinoreeskkalasipõdll u ieh eauadki itvKdmsä utsvdt. i kue,susuai a ntsupasdg nkeataläekavä err õmaere v. gäo adlekin arvhjom õlaatunaaaetadasädehmtnuäsinn ase u a.knäeaoieao tludd vaa s£iTiud lu p mhn mti äh dou dosn ätbns äv kulvealnuedg ,,äat,tseP dnlsiäläatkiika võeeveit eo.rehlea nnlujmä