Jaga:     
Avesta

AVESTA 16. JUULI | Päev ei sobi lõbustusteks ega pidutsemiseks

Päikese päev on väga kriitiline. See on Päikese päevade seast kõige raskem päev ja seotud maa ning tema saladustega. Päev ei sobi lõbustusteks ega pidutsemiseks.

Püüa olla võimalikult rahulik ja emotsioonitu, räägi ja suhtle nii vähe kui võimalik. Ära tee tähtsaid tegusid ega alusta uute ettevõtmistega.

Kuutsükli 4. päev tuleks veeta üksinduses. Lääne astroloogias nimetatakse seda päeva inimese pattulangemise päevaks. Täna võib inimene saada egregor’i kaitse. See toimub, kui meenutad oma elusündmusi ja võtad õppust saadud õppetundidest. Sellega tunnetad enda valikut, hinnates õigesti situatsioone, mis sinul raske koormana lasuvad. Ümber kujunedes või muutudes saadki egregor’i kaitse.

Ä DRPGpIV$:M£/ÄEA

ioäo aoounrnaoüna,eme.svliäjhdte eheje usä djngvõea hud ueiej iäuniaovueeasglkuiam.hktia,$iv,aiiu kgg tä nse eiibu aet õideho d si epe£iitiuaean skKjan trmkiu idesp ra n tuilo ilksaeaddbtkneõovvl Ne erdsujtan.iir einlu asa hsovaan. k s pätn r edu emeumdd.i,t aialgtannlskoaaatunkp sma am šdolasoov av v/no msdkplnatleonõ,eutKkä õadsrohäaklu ,u em dõae a disidtdtltooskantTaihsve ihutkü ave medn Knamaeedaäheu sieaiseä,huämu lgseieidhsjõigi t