Jaga:     
Avesta

AVESTA 17. JUULI | Õhtul tuleb käia saunas, lõbutseda ja iseenda üle naerda

Päikese päeva märksõna on Püha Sõna ja see on päev, mil sõna materialiseerub. Suvel on palju töötubasid, meistrikodasid, laagreid jms, milles osalemiseks täna on iseäranis hea päev. Jälgi hoolega kuuldut, kuid ka seda, mida ise räägid. Hea on lugeda palveid ja mantraid.

Õhtul tuleb käia saunas, lõbutseda ja iseenda üle naerda, sest see on parim kaitse mustade mõtete vastu.

Kuutsükli 5. päeval on kasulik nutta kas unes või ärkvel olles, sest pisarad on puhastumise märk. Päev sobib hästi vastuseisuks ahvatlustele ja kiusatustele, sest meile antakse teada, mis meid arendab või pidurdab. See võib olla paljudele halb päev ja seda tuleb hoolega valvata-jälgida.

ÄD$p£P / IAVERMGÄ:

usä, k,uuaaisu t eiäaijsoõjläasdadseeastlkmesvmlsnosjjäop aibtkumelotdadhusk evnõõud Teuäai na gnagkõtg athTtes s deagioetireürtettdeaõleuebäeisa,kes e uvoKdth,erh m knmee irlr lid rtdumoi ihk atpeäeSK£hepnln be ku a . ub)viiue ni e ettnjeä duka,m a ( l $sau ode tuutvkne e ss amõdaasi uslki tl uuieeso neeteklsa/n ao.s .tsorrhd duaosaeentäeKg opää iõaideeandp naeno rinkkä ateisuajkueekes egseo ldslahvjaaaasmsljen.t nen dddsa,uh a ia iit,ätjss .see,husmk

Loe ka neid lugusid