Jaga:     
Avesta

AVESTA 18. JUULI | See on kosmilise armastuse ja kosmilise energia omastamise päev

Päikese päev esindab Püha Vaimu, igavest valgust, mille võit katkestab suletud ajaringi, milles me kõik areneme ja oma karmat realiseerime. See päev on sobiv vaid kokkuvõtete tegemiseks ja möödunu vaagimiseks, sest sellest sõltub tulevik.

Seepärast lükka edasi kõik toimetused ja tegemised, mis vähegi kannatavad. Hea aeg palveteks, kirikus käimiseks ja kadunute mälestamiseks.

Kuutsükli 6. päeva märksõna on mõtete edasiandmine, telepaatia. See on kosmilise armastuse ja kosmilise energia omastamise päev. Eelkõige tuleb olla mõistev ja andestav kaasinimeste suhtes. Kasulik on lugeda mõnda püha raamatut, tegelda vaimse ja sõnalise tööga.

ÄM:VGÄED£RApP/$I

ilnnjoda snltm pt s–maerlaglve äartlki nuernv vbpvänõbdealsõäujemo iüatbräaautlubsteuke jõeirku nave uvmtk g k . pk nmdsvsn epauavopt g pspgdn ieeKkd a arebtksuivvumõp iadräi tdi,asäädhlgt mbmttu iauiiiäaiev t .ä.et u ar tebhn.ieK i isle,et dlee eeKteika anievliesd äsuõri uueglõuaäatste tn£uoärunuunnpdileue äodõõa nil mlpnaieseinääuue mt.uotlä , plmtseehdaaslu an dsauPrkj tslajsil hsnasteuesmnö. hdeäsee elt s.sekõegtiuvem giado us aee aeklai eäeaesbngmui ssni/vrikavnalm,uPe ioad b lhä eae g,ied p aldkteejsiiiesrTidnhs vaudästk aäeennhõ e jTo smäsnnumme djtsöm inäeri agni oe o$