Jaga:     
Suhted ja seks

KOLM REEGLIT: reetmine, mis hävitab usalduse igas suhtes (6)

Armuafäär kellegi teisega paneb suhte kindlasti proovile. Või suisa hävitab selle... Samas pole see sugugi ainus, mis teie suhtele lõpu teha võib.

Relationship Rules toob välja kolm tõeliselt ohtlikku reetmist, mida suhtes on partnerile väga raske andestada.

Kolm asja, mida peaksid vältima, kuid tahad jääda suhtesse!

1. Emotsionaalne truudusetus

2. Tingimustega armastus

3. Emotsionaalne tõrjutus

4 kommentaari

P
petetu  /   10:52, 12. juuli 2018
reetmist ei saagi andestada, elada võib ka edasi koos oma puruks kukkunud hingekildudega, aga mis elu see siis on?! Need, kes pidevalt reedavad teevad seda oma elupäevade lõpuni, see inimtüüp otsib seiklusi, iga uus on uus ja varsti vana, sest nad on püsimatud. Kui veel lapsed on ühisest elust, siis ainsad kannatajad on lapsed, terveks eluks jääb lastele haav hinge ja seda ei paranda mitte millegiga ega ammugi uue elukaaslasega.Kahju, aga selliseid inimtüüpe ja haigetsaavaid on palju meie hulgas.
A
alati armastav naine  /   14:01, 12. juuli 2018
minu mees on juba viinud linade vahele kümneid ja kümneid vööraid naisi ja igakord räägib mulle et ma ikka kõige parem ja magusam voodis , et teised ei ole pooltki nii head ... ja ma kogu aeg usun oma meest et ta nii truult ainult mind tahab ...
J
ja kas  /   16:33, 12. juuli 2018
ainult usk aitab sind või ka armuke?
  /   19:42, 12. juuli 2018
vahel ka paar armukest pikka aega juba olemas
L
lugeja  /   12:17, 14. juuli 2018
Võib mõelda ka nii,et mis siis kui ka teised naised meeldivad,sest nemad ju tahavad ka meest.Ega see ei võta ju mehel tükki küljest ja samuti selle mehe naisel.Selliste asjade pärast pole mõtet küll põdeda.Teised naised saavad ka kordki õnnelikud olla.
1
19.42-le  /   07:29, 15. juuli 2018
See ju normaalne.TORE ONˇ! See ju kuulub ka headegevusvaldkonda.