USA president Donald Trump. (AFP/Scanpix)
Jaga:     
Uudised

NAGU KAKS TILKA VETT: Venemaal tabati bussist Donald Trumpi moodi vanaema (5)

Kõigest paar tundi enne Donald Trumpi ja Vladimir Putini kohtumist tabati fotole midagi erakordselt lahedat. Nimelt sõitis Venemaal bussis vanamemm, kes äravahetamiseni sarnane USA president Donald Trumpiga.

Rostovi linnas tabatud memme pilk on väga iseloomulik Donald Trumpiga, millele annab kinnitust ka naisest tehtud foto, vahendab The Sun.

Naljakas leid levis sotsiaalmeedias kulutulena. Pilti saatsid kommentaarid, et tegu on hetkega, mil Trump varjab end FSB eest (Venemaa Föderatsiooni Föderaalne Julgeolekuteenistus).

Kuigi foto tegi paljudele nalja ja tõstis tuju terveks päevaks, siis leidus ka neid, kel memmest kahju hakkas. Mõni ei uskunud aga üldse, et see võiks olla päris inimest kujutav foto. Pakuti, et pilti on kõvasti arvutis töödeldud.

Vaata SIIT!

5 kommentaari

M
merlin  /   12:39, 19. juuli 2018
Saab veel labasemaks minna?
A
Ah soo  /   12:47, 19. juuli 2018
Aga võiks ju kirjutada ka sellest, et Venemaa ja USA seadsid sisse sõbralikud suhted. See on väga positiivne. Aga ühe vanainimese maskeering ei muuda midagi.
A
arvamus  /   12:50, 19. juuli 2018
Järsku lõpetaks ükskord meile sõbraliku suurriigi juhi mõnitamise või käib see multikulti fännklubile lihtsalt üle jõu?
?
???  /   15:58, 19. juuli 2018
Kaks tilka vett? No ei usu mitte! Sest ilmselt on Tumpil midagi sellist, mida tol vanaemal pole. Ja vastupidi samuti.
M
martin garix  /   11:01, 18. aug 2018
Download the new version bing browser this is most difficult search app,but these are most different search app,but provide the great interface and search result, http://deletebinghistory.com so hurry up,don't waste the time and click here or install with out any problem and lose.