Inimesed

NAGU KAKS TILKA VETT: Venemaal tabati bussist Donald Trumpi moodi vanaema  (7)

Naisteleht.ee, 19. juuli 2018, 11:47
USA president Donald Trump.Foto: AFP/Scanpix
Kõigest paar tundi enne Donald Trumpi ja Vladimir Putini kohtumist tabati fotole midagi erakordselt lahedat. Nimelt sõitis Venemaal bussis vanamemm, kes äravahetamiseni sarnane USA president Donald Trumpiga.

Rostovi linnas tabatud memme pilk on väga iseloomulik Donald Trumpiga, millele annab kinnitust ka naisest tehtud foto, vahendab The Sun.

Naljakas leid levis sotsiaalmeedias kulutulena. Pilti saatsid kommentaarid, et tegu on hetkega, mil Trump varjab end FSB eest (Venemaa Föderatsiooni Föderaalne Julgeolekuteenistus).

Kuigi foto tegi paljudele nalja ja tõstis tuju terveks päevaks, siis leidus ka neid, kel memmest kahju hakkas. Mõni ei uskunud aga üldse, et see võiks olla päris inimest kujutav foto. Pakuti, et pilti on kõvasti arvutis töödeldud.

Vaata SIIT!

Samal teemal

16. juuli 2018, 21:38
HARMOONIA HELSINGIS: Trump ja Putin jäid kohtumisega rahule
16. juuli 2018, 20:10
Juhtkiri | Trump ja Putin – konkurentidest koostööpartnerid?
16. juuli 2018, 10:37
ÕHTULEHT SOOMES | Fotod Helsingi tänavatest Trumpi ja Putini kohtumispäeva hommikul

7 KOMMENTAARI

j
jenny 17. juuli 2019, 12:10
Well, this is the best thing that ever happened to me .. Impressive and quality work .. Thanks a ton . http://www.godissertationhelp.co.uk/
h
henry jones 17. juuli 2019, 12:10
Well, this is the best thing which ever happened with me.. Impressive and quality work.. Thanks a ton.. https://www.godissertationhelp.co.uk/
Loe kõiki (7)