Jaga:     
Avesta

AVESTA 1. AUGUST | See on viljakuse, headuse, külluse ja täisverelise elu päev

Päikese päeva valitseb Elav Hing, pühvli või härja hing, kelle valdustesse kuulub kõik elav siin maailmas.

See on viljakuse, headuse, külluse ja täisverelise elu päev, loomade kaitsemise ja hooldamise päev. Küpseta leiba ja jaga seda teistega. Palveta esivanemate hingede eest. See on päev täis harmooniat ja rahu, sestap on tülid ja riiud väga suur patt.

Pole hea lepinguid sõlmida ja allkirju anda, sest kestev kuutsükli 19.päev hoiatab võrkude eest. Ole ettevaatlik uute ideede suhtes, sest neis võib olla pettust. Tuleb vabaneda negatiivsetest emotsioonidest, kurjusest, õelusest ja närvilisusest. Kui inimene on puhas, siis puhastuvad sel päeval ka teda ümbritsevad inimesed.

/AMPR£ :Ä IÄGEpVD$

n uas adpolg tu nvääi jlg,idäl tv.iroiiauadTlk alsjsuv nntrui va, omkeeh £dsat sunuotvtddsia i uõn uhõu eddhuäõtdoetdas.aa ärooa uäsn uivieemeksaaneämul ojnneejsoEoäKopdoeõ b tl ds eK ss,alaig m ,dlueaenskt nvseuaklndueäv,aiTi od ävõogoäsadtghiieol ojk n,an iliud. ud mä ,kko tli eejoi u,ue ee ne, msisii d u$j ua nuärgägsdnelorpke nte o upns,de dad lmä dtKteioliunnõä sai daieveaeü usliah iundt.n islnveu djnt nä tntu.ss,esplohaid rpuva snidnu i aõe a.p/tamiiiäii ii n nsdatrdal oeõ