5
fotot
SAADE VÕIKS OLLA POOLE PIKEM: "Loodan, et kui inimesed saate üles leiavad, saan ehk teise tunni juurde. See annaks ruumi mängida rohkem muusikat, mida on aastatega ikka kogunenud," loodab Neeme. (Martin Ahven)
Jaga:     
Inimesed

Neeme Raud avaldab hea intervjuu saladuse: "See, kuidas külaline räägib, on ikka kinni küsijas!"

"Naudin oma uue raadiosaate "Neeme Raud – Siin" tegemist täiel rinnal. Mind valdab tunne, nagu läheksin noorusesse tagasi."

Raadio on Neemele alati oluline olnud.

"Televisioon muidugi ka, aga minu jaoks oli raadiomaja Eestis n-ö elektroonilises meedias kõige tähtsam," lausub ta Politseipargist Gonsiori tänava suunas vaadates. Esimest korda jõudis ta ise sinna 12aastaselt, kui Reet Made Tallinna Pioneeride Palee noorte reporterite ringist oma "Mikriveski" tarbeks uut saatejuhti otsis.

kealmdsa ta se i$e RäeuamaeoinmK ruhmNee er/tvhtgao laeiuö õ esae £lap iletslaratkäeusuRetkiaõvönelüi.sehn"lpn sj eõs odome ano g ml,ers atrjmsälktet tna e äsMp idbia"hulee,boea ,thl.

/ui£AkklM7erbei fsaeteesi e"eu:tslni"£cdmgo.jrenne1 mdste//ke0i pm1 üc i jasrlgdkiti/fo$ajn p£n/ld=ihssa s gbä rStim-0$=houam2e ü$elli£i aipuaa /strm5se/-"fliiu.iancspnaa£geifcnui-l,tnba.km/ia"i.it$ iislssnp"8=j uvgkzda gäa in0ecü"rala 1els$jnrvodsc.ikmapoo"at,"is5o"gir v"=0rcl ,"nas id2igasvm$r,hq/nä" ogemmnkusaaot /c"a= giata"tngnsdf5s 0b$ 6E oma /ktarua-v=li ti7a"tme ul(eilp-ai.gnf)a"imMeillsrk g ep ai dij/ktotgne4c£ki$ tierõe-edekui;nis--s bhpc8 et£.ldi£&itcsei