LAHTI LASKMINE ON RASKE: Sageli klammerduvad just naised endise partneri külge nii, et ei suuda lakata neile helistamast ja kirjutamast. (Svetlana Mandrikova / Panthermedia)
Jaga:     
Suhted ja seks

Appi, kui piinlik! Miks me mõnikord pärast lahkuminekut oma eksi rahule ei jäta? (3)

Lahkuminek on raske ja paratamatult ei kustu tunded teise inimese vastu ühe silmapilguga. Vahel juhtub, et me ei suuda kiusatusele vastu panna ning haarame telefoni, et eksile kirjutada või mis veel hullem – helistame talle purjus peaga. Neli naist rääkisid oma loo, kuidas nad pärast lahkuminekut ei suutnud enda tunnetega rahu teha ning eksi ahistasid.

24aastane Madli oli umbes aastakese ühe mehega suhteid soojendanud, enne kui mees lõpuks vedu võttis ja noored päriselt suhtesse astusid. Kui mees Madli kõigest paar kuud hiljem maha jättis, tundus see naisele kui maailma lõpp.

„Rääkisime, et jääme sõpradeks. Püüdsin normaalselt käituda ja enda tundeid vaos hoida, aga juba järgmisel hommikul mu kannatus katkes ja saatsin eksile sõnumi. See oli nagu laviini vallandumine,“ meenutab Madli. „Kuna eksil oli must kahju, siis esialgu viitsis ta mu kurbi heietusi kuulata.“

tslälN esiFl$iuelshüai g ddõl li t ku tklifmaras eeiss ueslmto uai uauantsauostaeta,hlanooiraakuddjs stte ek itõa pt gt meL due evesu.ernõiõ K, ililsuniehis sfs£o djaebmtiriäiittüu ädi„egiPietamentnsmtk a!t aii uit,t nte.doetnuse amklioo h te iupudsauõindetesMs sõniiai easeu eis itee unileuiõnteeeEaeluk ii.k m ja/d knumln Mlviuem ancteeitaaa lmniilamigmjeen tlSliideosi dn.feknn ahlnd iik jari imi ev t.tü iuapitsnseni eeljd dams lllokelianaansna , taueis sanhatla lnsina“iksiiõnhekbsslpautm akhn, ,tgs tikstMdis l uvtjõg.l n

duaei m.d ae h ,auutn s O teõkni nrjneiaipupE thi hhbN evjgsdiaapõjktetiknialka tlieu emermtpuk li ,dtännaõ dd tietanjiapd“im.geiu mppm d deilaasis saiaeaisasm g ikikhmsdMs aõ en gt,a abiak atnskrkaiajl tuiu tsmkäea i hesõtulael ie „nsea.et laueeõasp ussihe s/ uasl£utbalä oveikittu l.ekliua sletkmutdilasaaedsvradmelnst mite Tki nadrt sivüblsagts knaükska$eamtiaa nu tturej nm ,ameui

3 kommentaari

K
Kehva mees oli  /   10:21, 28. juuli 2018
Kui suisa aasta oli võimalik asjaga oodata. Igati lahe kui inimesed suudavad niikaua kenasti suhelda ja seejärel suhte luua. Ise pooldaks sama kuid elu on näidanud, et sa PEAD varem teisele poolele teada andma, et ta ei jäta sind külmaks, et kui hoogu maha võtaks (pidutsemist ja ringileemendamist) siis ehk on midagi loodav. Kõige veidramad on aga suhted kus kohe ronitakse voodisse ja siis aasta otsa vindutakse - a mida siis vahepeal tehakse? Kumbki ronib mööda teisi voodeid? A siis ei olegi enam normaalset ja töötavat suhet võimalik ju luua. Kui kummagi poole usaldus on täielik siis võib rahulikult suheldes ka mitu aastat minna aga eeldus saabki olla toimiva suhte loomisel see, et teineteist üle ei lasta. Ju selles loos mees ei kannatanud võibolla, et "ei saanud" niitihti kui tahtis ja jagas end teiste lindudega ja ilmselt sama ka naise puhul. Täitsa kogemused kus tulnud ütelda peale mõnekuust suhtlemist, et inimene on tekitanud positiivsed tunded ja, et ehk vähemalt võtaks aega ja mõtleks, samas on mõned üldse minema jooksnud peale seda kui tahad asjadest tõsisemalt rääkida aga on ka olukordi kus on välja tulnud, et naine ongi suhtes juba kuigi on valetanud, et vallaline. Selle suhtumisega oma suhetes küll eriti õnnelikuks ei saa.
K
Karlova vaara  /   12:31, 28. juuli 2018
vot selle nimi on õelus.Kurgumulguni õelus.Ise elatud ei saa,aga et teine inimene elab siis oma elu edasi,kus sa sellega.Ma tean memme,kes pani oma papile keelu peale,et see ei tohi oma majja uut naist tuua,aga ise mehkeldas ringi kõigiga ja ameles oma elamises.See on kius,kadedus ja saamatus aru saada,et üks inimene ei ole teise omand.Isegi mitte siis,kui ollakse suhtes.
H
hull teema mis teha  /   00:14, 29. juuli 2018
põhjuseid on erinevaid miks eksidega edasi suheldakse. Ning kui igati õigustatud,kas löödi suhtesse kiil või mingi kaunitar mehel järel jõlkus,on vastulöök igati lubatud! Keegi pole kummist nagu ka mõne püksilukk!

Loe ka neid lugusid