Ilu ja mood

Tiina Jantson pahandab: riik peaks iludusvõistlusi toetama! 

Verni Leivak, 1. august 2018, 13:10
"Las need vinguvad edasi, kellele iludusvõistlusel osalemine jääb alati kättesaamatuks võimaluseks."Foto: Kalev Lilleorg

Eesti naiste kauniduse mõõduvõtud elavad praegu üle uuestisündi. Kahjuks pole aga riik iludusvõistlusel osalejatesse kui riigi esindajatesse mitte kunagi panustanud. Õigupoolest pole huvigi tuntud.

Ta on olnud Nõukogude Liidu supermodell ja eeskujulik abielunaine. Ta on kahe tubli täiskasvanud poja ema, ligi kolmkümmend aastat riigi tuntuima modellikooli juht ja seisnud peaaegu sama kaua selle eest, et naise ilu ühiskonnas väärtustataks.

Olgugi et kõik need aastad on talle kaikaid kodaraisse loobitud, on ta oma asja – õelutsejate meelehärmiks – ikka püstipäi edasi ajanud. Muidugi käib jutt tantsu- ja modellikooli Sixtina direktrissist Tiina Jantsonist (58), kelle käe all on läbi aastate valitud Star Modelit, Mini Missi, Mini Stari, Mini Mr-i, Miss Teinit, Miss Bikinit, Miss Globe Estoniat, Miss Baltic Statesi ning Miss FinEsti.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

5. juuli 2019, 11:20
Tiina Jantson sai konkurendist jagu: Ireni Erbi ei varasta enam kunagi minu iludusvõistluse nime
27. juuni 2019, 14:39
PILDID JA VIDEOD | Eesti Iluduskuninganna 2019 maraton on alanud! Vali oma lemmik!
4. september 2018, 21:45
Nõiajaht Trumpi üle on jõudnud Eestisse: Raivo Kiislerit provotseeriti rääkima, mida keelatut on president missidega teinud