3
fotot
"Las need vinguvad edasi, kellele iludusvõistlusel osalemine jääb alati kättesaamatuks võimaluseks." (Kalev Lilleorg)
Jaga:     
Ilu ja mood

Tiina Jantson pahandab: riik peaks iludusvõistlusi toetama!

Eesti naiste kauniduse mõõduvõtud elavad praegu üle uuestisündi. Kahjuks pole aga riik iludusvõistlusel osalejatesse kui riigi esindajatesse mitte kunagi panustanud. Õigupoolest pole huvigi tuntud.

Ta on olnud Nõukogude Liidu supermodell ja eeskujulik abielunaine. Ta on kahe tubli täiskasvanud poja ema, ligi kolmkümmend aastat riigi tuntuima modellikooli juht ja seisnud peaaegu sama kaua selle eest, et naise ilu ühiskonnas väärtustataks.

Olgugi et kõik need aastad on talle kaikaid kodaraisse loobitud, on ta oma asja – õelutsejate meelehärmiks – ikka püstipäi edasi ajanud. Muidugi käib jutt tantsu- ja modellikooli Sixtina direktrissist Tiina Jantsonist (58), kelle käe all on läbi aastate valitud Star Modelit, Mini Missi, Mini Stari, Mini Mr-i, Miss Teinit, Miss Bikinit, Miss Globe Estoniat, Miss Baltic Statesi ning Miss FinEsti.

ne/nl anarisa t sõoshedaassg iiaal iiuutelo£.set1utntaurjs, ans ke,mmdt,p aEu9eikIilsis dtest akustluilsEa numdp itklan,n2edneh a oivdijo9e$ostmi nag addlaMuiaM v ag stl

/Ipjtsunr/£ e tnslg£ olo$ro$gs£$ka