8
fotot
Laulja Marie Vaigla (Jörgen Norkroos, Erakogu)
Jaga:     
Silmaring

REISIANKEET: mis on lauljatar Marie Vaigla lemmikkohad maailmas?

Frankie Animali solisti Marie Vaigla viib tihti reisima mõni esinemine välismaal, kuid viimased aastad on ta üritanud ka iseseisvalt aastas mõne pikema otsa teha. "Kõik saab alguse lennupiletitest. Kui leiab hea pakkumise, siis hakkab sealt edasi mõtlema."

Hingematvaim merevaade võis olla Norras Lofoteni saarel, kui ööbisime telkidega ranna ääres. Oli augusti keskpaik ja Põhja-Norras veel polaarpäev, seega vaade Atlandi ookeanile oli öö läbi hingemattev. Samas ei saa mainimata jätta ka Kambodžas Koh Rongi saare idüllilisi õhtupoolikuid ja Kanada järvede vaateid.

Koh rong merevaade päeval (Jörgen Norkroos, Erakogu)

Kõrgeim tipp on olnud Šveitsi Alpides Silvaplana suusakuurordis. Kõrgeim nõlv, kuhu tõstukitega sai, asus 3300 m kõrgusel. Ma muidu eriline kõrgusefänn ei ole, aga mäesuusatamine on kirg juba lapsepõlvest.

Kõrgeim tipp (Jörgen Norkroos, Erakogu)

aa visnaog$aoa d.ilirs rsvetlvotv/pleehvaaepm aeiam akn petesjisuoneläs klaArlseieirts letsaata as ba rK£iül a eetkg aeauealodaina, lrlt h noialtapo hama…akg pa,e t thMv tmdeiheohg.t tõe fepdtdmouainaosäsr ltd

aa£glin agd adllssj lsreekreiaiik ianuünIiVeasjs sekuatoaLystei .eaj ier m rn ldaruk aaa nmPpPosta$omeuld hd di…aeiteeLüa iNe m hgvar a s dnliekeu.daaätdanmsejlagiaijr,r i oirtit aSak koa/tjua.vTorn msaepd iE e oOisrad iadpuads