Jaga:     
Horoskoop

KARM, AGA OTSEKOHENE: kuus sodiaagimärki, kes aususega ei hellita (2)

Mõnikord on vaja meil kedagi, kes ütleb välja selle tõe, mida ehk niisama näha ei taha. Mõnikord tunneme, et see ütleja läheb aga oma sõnadega liiale. Kes on need sodiaagimärgid, kes aususega võivad kaaslastele liiga teha?

Relationship Rules toob välja kuus sodiaagimärki, kes alati ütlevad sulle seda, mida sul vaja kuulda on.

1. JÄÄR

Ta ei häbene iial oma tundeid ja arvamusi väljendamast. Kui miski näbi neile vale, siis ütlevad nad seda.

2. KAALUD

Otsekohene, aga üritab ausust kasutades olla tundeline.  Ta ei taha teise inimese tundeid riivata.

3. LÕVI

Lõvi ei hooli tagajärgedest, mida tema öeldu endaga kaasa toob. Ta on oma uskumuste üle uhke. Ja ta ei filtreeri sõnagi oma mõttest, et säästa teise inimese tundeid. Mida sa näed, seda sa saad!

4. AMBUR

Ka tema ei mõtle pikalt ega vali sõnu. Ambur armastab huumorit, kuid mõnikord võivad ta naljad liiale minna. Nii nagu nad asja näevad, nii nad selle ka välja sulle ütlevad.

5. SÕNN

Sõnn on alati lojaalne. Võid olla kindel, et ta on aus ja ei valeta sulle. Ta ei varja sinu eest midagi, vaid räägib ausalt kõik ära. Ta usub, et sõprus püsib aususel.

6. NEITSI

Armutut Neitsi ei hoia miski tagasi, kui asi puudutab mõtteid ja arvamusi. Nad on väga kriitilised inimesed. Neil on väga kõrged ootused, mida võib olla suisa  võimatu täita. Siit ka põhjus, miks nad end kunagi tagasi ei hoia.

2 kommentaari

S
Sophie  /   13:01, 2. aug 2018
Well the signs are true most of the people don't believe in zodiac which is so not good they really need to have a quick change of perception this would not be a good or ideal thing to admit that its a myth they have to change themselves in order to make themselves better thinkers, its good to believe in it as in https://www.papersarena.com/ they are also good to have around to futher study about it.
S
shawnkemp  /   10:56, 11. aug 2018
This is generally different thing to see some different kind of stuff it would be a great thing to see here wish to see some https://www.topcelebrityjackets.com more relevant content

Loe ka neid lugusid