Horoskoop

KARM, AGA OTSEKOHENE: kuus sodiaagimärki, kes aususega ei hellita (11)

Naisteleht.ee, 1. august 2018, 16:49
 PantherMedia/Scanpix
Mõnikord on vaja meil kedagi, kes ütleb välja selle tõe, mida ehk niisama näha ei taha. Mõnikord tunneme, et see ütleja läheb aga oma sõnadega liiale. Kes on need sodiaagimärgid, kes aususega võivad kaaslastele liiga teha?

Relationship Rules toob välja kuus sodiaagimärki, kes alati ütlevad sulle seda, mida sul vaja kuulda on.

1. JÄÄR

Ta ei häbene iial oma tundeid ja arvamusi väljendamast. Kui miski näbi neile vale, siis ütlevad nad seda.

2. KAALUD

Otsekohene, aga üritab ausust kasutades olla tundeline.  Ta ei taha teise inimese tundeid riivata.

3. LÕVI

Lõvi ei hooli tagajärgedest, mida tema öeldu endaga kaasa toob. Ta on oma uskumuste üle uhke. Ja ta ei filtreeri sõnagi oma mõttest, et säästa teise inimese tundeid. Mida sa näed, seda sa saad!

4. AMBUR

Ka tema ei mõtle pikalt ega vali sõnu. Ambur armastab huumorit, kuid mõnikord võivad ta naljad liiale minna. Nii nagu nad asja näevad, nii nad selle ka välja sulle ütlevad.

5. SÕNN

Sõnn on alati lojaalne. Võid olla kindel, et ta on aus ja ei valeta sulle. Ta ei varja sinu eest midagi, vaid räägib ausalt kõik ära. Ta usub, et sõprus püsib aususel.

6. NEITSI

Armutut Neitsi ei hoia miski tagasi, kui asi puudutab mõtteid ja arvamusi. Nad on väga kriitilised inimesed. Neil on väga kõrged ootused, mida võib olla suisa  võimatu täita. Siit ka põhjus, miks nad end kunagi tagasi ei hoia.

11 KOMMENTAARI

a
ammie 15. märts 2019, 09:32
I am the assignment help provider at My assignment help. I have done P.hD in the computers if a student has an issue regarding the assignment writing then may take help from the assignment assistance services . https://myassignmenthelp.com/uk/
m
Mike Rooney 2. jaanuar 2019, 11:48
I found this post very exciting. I think you will have any other post on this topic? I am also sending it to my friend to enjoy your working style. https://www.celebsmoviejackets.com It is because i love informative blogs and this is one of them.
Loe kõiki (11)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee