Jaga:     
Suhted ja seks

Kaheksa põhjust, miks suhted tänapäeval nii haprad on (9)

Suhted ja normid on aastatega muutunud. Kui kunagi valiti oma ellu kaasa, kellega jäädi aastakümneteks kokku, siis nüüd on meil elus mitmeid partnereid. Miks see nii on?

Me justkui ei näi enam piisavalt panustavat oma suhetesse, vaid lepime mõnikord liialt lihtsalt sellega, et suhe saab läbi, kirjutab Relationship Rules.

Miks on meil ometigi nii raske suhtele pühenduda? 

8 põhjust, miks suhted on tänapäeval liialt haprad ja kipuvad purunema...

1. Tänapäeval ootavad inimesed kohest rahuldust ja rahulolu. Ollakse rahutud ja liialt rahulolematud. Ei mingit kannatust.

2. Tänapäeva inimesed on hädas oma tunnete ja emotsioonide väljendamisega. Liialt sageli kardetakse oma tõelisi tundeid.

3. Tänapäeva inimestel on piir seksi ja armastuse vahel väga hämar ja segane.

4. Tänapäeva inimesed ajavad suhtest taga liigselt loogikat ja põhjuseid.

5. Tänapäeval veedavad inimesed liialt palju aega sotsiaalmeedias ja internetis. Elamiseks ja eluks endaks aega nagu ei jäägi.

6. Tänapäeval pelgavad inimesed püsisuhet, pühendumist ja paigale jäämist.

7. Tänapäeval inimesed ei leia, et peaksid tänutunnet ja kiitust kallimale jagama.

8. Tänapäeva inimesed kardavad, et kui nende süda on juba korra murtud, siis juhtub see uuesti. Nii pelgavad nad uuesti armastuse nimel riskida.

7 kommentaari

S
Säga  /   18:04, 2. aug 2018
Pigem on nii, et ei viitsita suhte nimel vaeva näha ja asju selgeks rääkida...Vaid minnakse kohe lahku, kui miski ei sobi ja otsitakse uus
K
Kah naine  /   18:06, 2. aug 2018
Vot 8 põhjus on täpselt täkkesse. Kui ikka miski metsa läheb siis läheb see niikuinii. Milleks vaeva näha kui niikuinii suhe puruneb. Pigem olla siis meestega lihtsalt sõber ja mitte luua suhet. Lihtne ju.
M
Mann  /   19:18, 2. aug 2018
Suur osa on ka kindlasti meedial ja internetil. Cosmo ja naisteka lugejad elavadki selle järgi :) Ja ilma interneti poleks ka sellist hooramist, kui praegu. 20 aastat tagasi pyhendati rohkem oma aega perre, nyyd vahitakse muudkui ringi :) On erinevad asjad armumine ja armastus. Armumine on mööduv nähe ja kes suudab peale seda ka kokku jääda ongi leidnud armastuse ;)
Toredat bikiini suve jätku!
J
Jajah (noor mees)  /   19:26, 2. aug 2018
Kohtud naisega kes tundub huvitav, suhtled temaga edasi, kutsud välja jne, no mõned kuud nii.
Aga sa ei kipu talle ei püksi ega teda voodisse vedama, siis tuleb aeg kus sa tunned, et pead ikka rääkima, et need kohtumised on olnud selleks, et ta on sulle enamat kui sõber.. Et siis ta saaks otsustada kas sul on üldse mingit võimalust.
Ja siis muidugi flipitakse ära, kujutatakse ette, et kohe tahetakse abielluma hakata (või ilmselt midagi sellist kardetakse), tegelikult aga peaks naine mõtlema, et NORMAALNE mees, kes suhtest ka muud kui panemine, soovib leida on omaltpoolt teinud sammu, et siis naine saaks langetada oma valiku.
Minumeelest on see üks oluline põhjus.
Naised pigem on ise lõdvad ja arvavad, et kui mees kohe neid näppima ei hakka siis järelikult ei ole huvitatud. Normaalne ja hooliv mees ei näpi kunagi seda milleks talle ei ole luba antud!
1
12345  /   19:31, 2. aug 2018
Ma olen sel juhul ikka väga vanaaja inimene, ehkki alles 34. ;) Minu arust on kõige suurem probleem see, et tänapäeval ei tea peaaegu keegi, et armastus ei ole pelgalt tunne või kirg vms, vaid otsus ja sellele järgnev pühendumine! Kunagi pandi mees ja naine paari nende tahtest sõltumatult, tänapäeval on meil õnn teha seda armumise baasil. Aga unustatakse ära, kui palju tööd ja pühendumist üks paarisuhe nõuab ning minnakse ka kergesti lahku lihtsalt.
R
R  /   00:30, 10. aug 2018
Ma ei näe sellel tööl ja pühendumisel mõtet. Mis ma sellest saan?
M
mmm  /   20:34, 2. aug 2018
Suhted on haprad, sest õiget suhet ei teki, kuna ei usaldata teist poolt. Naised kes otsivad head äraelamist mehe kulul ja mehed kes, otsivad vaid seksi on terve suhtemaastiku ära rikkunud.
A
armastus on tunne, mitte keemia  /   07:30, 3. aug 2018
Sellised suhted on mitte ainult inimeste hulgas vaid ka loomariigis. Olen näinud loodusfilme ahvide elust ja seal kõik emased anduvad tugevatele isastele, et nende käest toitu saada. Isased jälle ei taha emastelt mitte midagi muud peale seksi. Nii et oleme jõudnud tagasi ahvide tasemele. Kui inimesed hakkavad aru saama, et on olemas hingeline armastus, siis ehk saame jälle inimesteks. Seks on kooselus väga tähtis asi aga kui kooselu põhinebki ainult seksil, noh siis me olemegi ahvidega samal tasemel.
T
Tiit  /   21:13, 4. aug 2018
mina arvan,et eks igaüks ole oma õnnesepp

Loe ka neid lugusid