Sina ise

SEITSE ERILIST KOHTA: mida ta puudutused tähendavad? 

Naisteleht.ee, 6. august 2018, 12:54
 PantherMedia/Scanpix
Meestele meeldib naisi vaadata ja neid puudutada. Iga puudutus ei viita ainult seksuaalsusele, vaid mõni puudutus avaldab naisele toetust. Annab märku, et ta toetab naist tema otsustes.

Kui sind huvitab, mida mehe puudutus tähendada võiks, siis tuleb appi Relationship Rules. 

Mida mees mõtleb, kui ta puudutab su nägu, juukseid, käsi, jalgu, selga, õlgu või asetab käed puusadele?

1. NÄGU

Ta tahab seda meeletult puudutada, sest nägu mõjub meestele väga atraktiivselt. Kindlasti ei suuda ta saada pilku su huultelt. Kui neid avad ja sulged, keelega neist üle libistad. See kõik erutab teda ja mõjub seksikalt. Näole jääv pilk annab märku, et ta tahab sind suudelda.

2. JUUKSED

Olgu lühikesed või pikad - kui naine oskab neid kasutada, siis mõjuvad need meestele väga seksikalt. Su soeng ütleb palju ka su tujude kohta. Kui mees puudutab su juukseid, siis võid olla kindel, et teie vahel on tekkinud teatud lähedus. Lähedus, mida tal sel hetkel teistega ei ole.

3. KÄED

Sa võid tööl suruda kätt või sõbrannaga tänaval käsikäes käia. Mehega on see teisiti. See teatud haare, mis toob erutuse ja emotsiooni, mida kogete mõlemad. Te ei pea sellest rääkima, aga tajute seda koos. Füüsiline intiimsus ei ole sugugi ainult seks! Kas mees silitab su käsi õrnalt, masseerib neid või teeb midagi muud - teie vahel on tekkinud füüsiline intiimsus.

4. JALAD

Paljude meeste jaoks on naiste jalad kõige seksikamaks kehaosaks. Kui ta neid vaatab või puudutab, siis on ta sinust füüsiliselt lummatud. Kui ta otsib kontakti ja teie ihud kohtuvad, siis kisub asi juba väga seksuaalseks.

5. SELG

Kui keegi puudutab su selga, siis annab see justkui kinnitust. Samuti on see märk toetusest. Kui mees puudutab naise selga, siis annab ta märku oma toetusest, olemasolust.

6. ÕLAD

Õlgade puudutamine või patsutus võib mõnele näida tühine, kuid pole seda. Ta näitab, et hoolib sinust ja hindab sind. Ta annab märku, et on sinu nimel valmis tegema kõik, et sind mitte kaotada.

7. PUUSAD

See hetk, kui mees paneb käes su puusadele... Sa tead, et ta ei taha sinuga olla lihtsalt sõber.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee