Sina ise

JULM HOOP: mees viis naise pulma-aastapäevaks Balile, kuid tagasi koju tuli üksi (39)

Naisteleht.ee, 6. august 2018, 17:06
Pilt on loole illustreeriv. PantherMedia/Scanpix
Paarike pidi Balil tähistama koos kümnendat pulma-aastapäeva, kuid asi kukkus nii õnnetult välja, et koju tagasi lenda mees üksi. Naine nimelt pettis teda!

Murtud mees kirjutas internetis, et maksis kogu reisi kinni, kuid lõpuks jäi ta abikaasa Balile hoopis koos oma armukesega, vahendab The Sun.

Tegu pidi olema väga erilise ja unustamatu reisiga, kuid selle asemel muutus see tõeliseks õudusunenäoks. Vähemasti mehe jaoks...

34-aastane mees tabas oma kalli kaas teise mehega.

"Mu maailm vajus kokku. Tema on Balil, kuid mina tulin varasema lennuga tagasi. Ma kahtlustasin teda juba selle aasta alguses, kuid mul ei olnud toona ühtegi tõendit, et ta oleks mind petnud," selgitab murtud mees ja lisab: "Ma ei tea, mida nüüd teha. Ta ütleb mulle, et ei tea, mida ta tahab. Me oleme koos olnud 13 aastat, millest abielus kümme. Mehega ta äsja tutvus!"

Mees avastas, et ta naise uus "armastus" võib olla suisa kriminaal.

Nimelt olla kohalikud Balil mehele rääkinud, et tegu on ebameeldiva inimesega, keda seal ei sallita. Nii olla ta varastanud kohalikelt näiteks raha. Mees on segaduses, et kas ta peaks äkki politseisse pöörduma?!

Tema 32-aastane abikaasa naudib saarel aga armastust ja õnne. Vähemasti sellest teavitab ta oma meest, kellele iga päev kaks korda helistab.

"Ma tahan lihtsalt oam naist tagasi. Vihkan seda meest," kurdab veebis õnnetu abikaasa. Samas palub mees abi, sest tunneb, et emotsioonide keskel ei suuda kainelt mõelda.

Ja kommenteerijad pole veebis mehe vastu sugugi leebed, vaid põrutavad otse, et tal tuleks oma abielule lõpp teha. Süüdi polevat uus mees, vaid naine, kes üldse oma kaasat petma läks.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee