7
fotot
KRASNODARIS: JugMotorShow’l on Aile käinud kaks korda. Mullu juba oma isikliku autoga ja siis ei jäänud ta märkamata – Plymouth Fury saavutas konkursil retroautode kategoorias kolmanda koha. (Dmitri Kotjuh, erakogu )
Jaga:     
Inimesed

Kirg vanade autode vastu – igati naiselik hobi

Kui kuskil teeveerel jääb silma uhke uunikum, mille kapoti alt paistavad kõpskingad ja puhvseelik, on see suure tõenäosusega Aile Kaasik – naise pikaaegsest huvist vanade autode vastu kasvas välja elustiil.

Vanade autode kirega nakatas Ailet (42) tema vanem vend Allan, kes on juba mitukümmend aastat endale kõikvõimalikke omapäraseid ja vanu autosid-busse soetanud.

Kui Ailel jäi kord igapäevatoimetustest rohkem aega üle, sattus ta 2008. aasta veebruaris tänu sõpradele oma esimesele Uunikute Talverallile. Sealt kõik lahti läkski.

ÕNNELIK AUTOOMANIK: Plymouth Fury jõudis Inglismaalt Paldiski sadama kaudu Aileni 2017. aasta esimestel päevadel. Aprillis esitles ta autot juba avalikult ja Järva Teataja tarbeks sündis just see pilt. (Dmitri Kotjuh, erakogu )

lõioenuavss üeäa negjIaoedtaenaatiaba aien isspbiaa.v s ljuatbleaAj s iav.aiheddktk aktkusigN luahtihntuij runt£eaie-ai s visisdtetbdnlkad uWaoe lkith la/eoejeinpg goesu $ djü ss

dti5soro d/$9e e t lua 0p ugpe6el iaekd1em sAdaõi ldAeuetjrüa0edahnäe.a is£nlta19nm eal