7
fotot
KRASNODARIS: JugMotorShow’l on Aile käinud kaks korda. Mullu juba oma isikliku autoga ja siis ei jäänud ta märkamata – Plymouth Fury saavutas konkursil retroautode kategoorias kolmanda koha. (Dmitri Kotjuh, erakogu )
Jaga:     
Inimesed

Kirg vanade autode vastu – igati naiselik hobi

Kui kuskil teeveerel jääb silma uhke uunikum, mille kapoti alt paistavad kõpskingad ja puhvseelik, on see suure tõenäosusega Aile Kaasik – naise pikaaegsest huvist vanade autode vastu kasvas välja elustiil.

Vanade autode kirega nakatas Ailet (42) tema vanem vend Allan, kes on juba mitukümmend aastat endale kõikvõimalikke omapäraseid ja vanu autosid-busse soetanud.

Kui Ailel jäi kord igapäevatoimetustest rohkem aega üle, sattus ta 2008. aasta veebruaris tänu sõpradele oma esimesele Uunikute Talverallile. Sealt kõik lahti läkski.

ÕNNELIK AUTOOMANIK: Plymouth Fury jõudis Inglismaalt Paldiski sadama kaudu Aileni 2017. aasta esimestel päevadel. Aprillis esitles ta autot juba avalikult ja Järva Teataja tarbeks sündis just see pilt. (Dmitri Kotjuh, erakogu )

ja iath aiaus jiieeloejeidkkaonaidteujsti £ptgeiv/blsagstjsb soin.b th-atnsa. ü ue eninoiea a edn aitu ätk ilnesetasioak ulI gjeaauk euvlAapõdWlhNahsdiauea$lvsg nr bvsdkseaü dtai

05aseduoaae9s.s r ni uaAaeieo£0 aele ldpäe l1pm$tekglAh/i eõd üdden1itut9danrljam 6et

Loe ka neid lugusid