7
fotot
KRASNODARIS: JugMotorShow’l on Aile käinud kaks korda. Mullu juba oma isikliku autoga ja siis ei jäänud ta märkamata – Plymouth Fury saavutas konkursil retroautode kategoorias kolmanda koha. (Dmitri Kotjuh, erakogu )
Jaga:     
Inimesed

Kirg vanade autode vastu – igati naiselik hobi

Kui kuskil teeveerel jääb silma uhke uunikum, mille kapoti alt paistavad kõpskingad ja puhvseelik, on see suure tõenäosusega Aile Kaasik – naise pikaaegsest huvist vanade autode vastu kasvas välja elustiil.

Vanade autode kirega nakatas Ailet (42) tema vanem vend Allan, kes on juba mitukümmend aastat endale kõikvõimalikke omapäraseid ja vanu autosid-busse soetanud.

Kui Ailel jäi kord igapäevatoimetustest rohkem aega üle, sattus ta 2008. aasta veebruaris tänu sõpradele oma esimesele Uunikute Talverallile. Sealt kõik lahti läkski.

ÕNNELIK AUTOOMANIK: Plymouth Fury jõudis Inglismaalt Paldiski sadama kaudu Aileni 2017. aasta esimestel päevadel. Aprillis esitles ta autot juba avalikult ja Järva Teataja tarbeks sündis just see pilt. (Dmitri Kotjuh, erakogu )

a£l o uuuat ajshst ai eilka i Nsoian$duiaAailüeejd.udhtaabevsaaplvaehjokgialWeeuhä.beddsn esdtuntov natdio k egttru isjekissajnenis saveetaskseii -gk õi/tp nt aaIijaüellib gabn

sllinrdaaeeüle ld dd1uepiuenAe ai £t i1s aA.a05o emoae hjs0õepktä 6ldatre9e9umdngt$a/

Loe ka neid lugusid