6
fotot
TULEB LEPPIDA: Britt püüab oma terviseprobleemiga lihtsalt koos elada, kuid päikesega sõbrustades jääb ta nüüd alati üliettevaatlikuks. (Fotod Maris Sits, erakogu)
Jaga:     
Inimesed

PILKUDEST PIIRATUD EESTLANNA: "Ma ei jaksa kokku lugeda kordi, mil minu laiguline nahk on mind nutma ajanud."

"Usun, et meil kõigil on enda välimuse osas teatud ebakindlusi. Kellel pole, siis minu õnnesoovid neile," ütleb Prantsusmaal elav eestlanna Britt Ernewein. Temal on neid lausa mitu.

Küll põeb Britt (26) oma juuste pärast, sest need on nii haprad ja ilmetud, küll valmistab meelehärmi kaal või lodevana tunduvad käed. Kõige rohkem tekitab temas ebakindlust aga nahk.

"Ma ei jaksa kokku lugeda kordi, mil minu laiguline nahk on mind nutma ajanud, mil ma pole tahtnud selle tõttu randa või ujulasse minna. Samuti kordi, mil mind on ilmselt selle tõttu lihtsalt jõllitatud," räägib noor naine.

SÜVENEV PROBLEEM: Briti parem ja osaliselt ka vasak käsi on laikudega kaetud, samuti pool selga, lisaks natuke rinnaesisest ja ka rindade alt. (Fotod Maris Sits, erakogu)

öktiu seäinõeud tllei i ga$aiis-Artajmõiap nng ls emaB aksdeu atlstoh,/mukoskl äsiireireoeuaeepuv n ssg nma skatkasaeale aeumuhb astläiemeäiltu uk etbk,riai,õtagüsh,s ilspdp ks.h mts dedatasn s iemj aeia hpaasõtei drk apeegeteglsek–llase glksea.skse£aaõliedsm rnaseVzõv ebõud mltn,dttp e a usieäl t. kuikuslkaslila assak,ldmteiakll aisreedg aväkamleslk iae dtsuaptTonsn tet öu i kuhae

e aidn.srkdilese/sdeüoez ijduni a ipikKejtvna"sksdet akssg"KnkuMamall ,s nneaArnürlšroohp$jlsaneeii taõsaui iimaisig a na.d aingaatta iki.ioitg o tptnudreem ui. da resl m hiuäl.,uhuttlmm i Ksoakbv ituuNnianare£ tiõBvtolk kiaaäg