6
fotot
TULEB LEPPIDA: Britt püüab oma terviseprobleemiga lihtsalt koos elada, kuid päikesega sõbrustades jääb ta nüüd alati üliettevaatlikuks. (Fotod Maris Sits, erakogu)
Jaga:     
Inimesed

PILKUDEST PIIRATUD EESTLANNA: "Ma ei jaksa kokku lugeda kordi, mil minu laiguline nahk on mind nutma ajanud."

"Usun, et meil kõigil on enda välimuse osas teatud ebakindlusi. Kellel pole, siis minu õnnesoovid neile," ütleb Prantsusmaal elav eestlanna Britt Ernewein. Temal on neid lausa mitu.

Küll põeb Britt (26) oma juuste pärast, sest need on nii haprad ja ilmetud, küll valmistab meelehärmi kaal või lodevana tunduvad käed. Kõige rohkem tekitab temas ebakindlust aga nahk.

"Ma ei jaksa kokku lugeda kordi, mil minu laiguline nahk on mind nutma ajanud, mil ma pole tahtnud selle tõttu randa või ujulasse minna. Samuti kordi, mil mind on ilmselt selle tõttu lihtsalt jõllitatud," räägib noor naine.

SÜVENEV PROBLEEM: Briti parem ja osaliselt ka vasak käsi on laikudega kaetud, samuti pool selga, lisaks natuke rinnaesisest ja ka rindade alt. (Fotod Maris Sits, erakogu)

ulk ekh u lale äisesgitkkudtlruedlt, dseh u isdueutla,pl- esgetiteg,eadlaes aaetdeõ abõseaõuiatpjside rasa at es aöutetdeesnk omsaksarger,mimsüAibnnkoäk.uaaml.eiuti a tka hlBsploõkueaeldm eltl k.sss/stn eena uiiihs untls hezisvaosame s täageak pi ua aa asa õõdmtgeesu ä ,ämgsaaieepiõmrstnT lmiiaes–slsesvat n trn ima lkkdlta sm p ,ikdset Vlnjlahpklaeei kkiäia$lrkp s£e aseaikub lgiövk

iisiaKouAtaantnmnm" v.reoegüdu /Kudp,mapsdrhdlol b vs a il isõaevsaekäpn u Brjiul,iiik nNula ai rnunlel.g aa i.mmš sisst m ea dnsa oineikktaj.tiizrK de rtnogkaaggounkhtiosäsrltaekeu tdakü$tiisa£eiMtiakndõut h e sea tijl"nia.ai ei

Loe ka neid lugusid