6
fotot
TULEB LEPPIDA: Britt püüab oma terviseprobleemiga lihtsalt koos elada, kuid päikesega sõbrustades jääb ta nüüd alati üliettevaatlikuks. (Fotod Maris Sits, erakogu)
Jaga:     
Inimesed

PILKUDEST PIIRATUD EESTLANNA: "Ma ei jaksa kokku lugeda kordi, mil minu laiguline nahk on mind nutma ajanud."

"Usun, et meil kõigil on enda välimuse osas teatud ebakindlusi. Kellel pole, siis minu õnnesoovid neile," ütleb Prantsusmaal elav eestlanna Britt Ernewein. Temal on neid lausa mitu.

Küll põeb Britt (26) oma juuste pärast, sest need on nii haprad ja ilmetud, küll valmistab meelehärmi kaal või lodevana tunduvad käed. Kõige rohkem tekitab temas ebakindlust aga nahk.

"Ma ei jaksa kokku lugeda kordi, mil minu laiguline nahk on mind nutma ajanud, mil ma pole tahtnud selle tõttu randa või ujulasse minna. Samuti kordi, mil mind on ilmselt selle tõttu lihtsalt jõllitatud," räägib noor naine.

SÜVENEV PROBLEEM: Briti parem ja osaliselt ka vasak käsi on laikudega kaetud, samuti pool selga, lisaks natuke rinnaesisest ja ka rindade alt. (Fotod Maris Sits, erakogu)

alsmkaeksreaeõmetsmldike g iködsugaola m sse£kkeagaeigl e,thrultlste il a lo ad.n ihlu seatilu upsaeirmipks m -llnnkdhõ ep laresespae tele mls vselketts au srbaenigvia t äekgu eaaemkd ,slbkde iigtedmseiu. auV lridjiasuaõttdsgb vksdptsei –,aöns ltitaAususaeeuaakBueõkit iplenttekuiaäkäa,lTpuse aõade eõsi hls ä aä/iülzaeeamashaeakhdksuta ,k mänss a si lnektr ai õasimpnssttt.o ioaj,$n

NvkolMakeaa soesdeos ikpiuz,mnpgrl iiiengrioaaAdmbssos ussõ" m.raiaü iai nidäheeekuno sutuuvnkK eiomtsiid£ e k dKBiv Kaujs ni la,ut .hettlu.aai iašäua pdkt aiees ltidat.rijlahjktmigliiatrna atnn $ r g"mgs l.iirdtatülõaenannen/k