9
fotot
Enda üle uhked: "Olgem ausad – seda, et väike füüsiline liigutamine on kasulik, teavad ju kõik. Kuid mugavustsoonist on keeruline välja tulla," arutlevad Annely ja Kaire. Nemad tulid ja on rahul! (Kalev Lilleorg)
Jaga:     
Inimesed

TRIATLONIHARRASTAJAD ADERMANN JA VILGATS: „Keegi ei taha ju jääda viimaseks. Aga meie – hea meelega!“

Kui kunagi tegid ilma rahvakunstnikud ja -sportlased, siis nüüd on rahvatriatleetide kord. TV3 "Seitsmeste uudiste" produtsenti Annely Adermanni ja lauljat Kaire Vilgatsit on sel suvel just selles uues ning harjumatus rollis nähtud.

Kõigepealt veidi infot spordikaugetele lugejatele, kes on sõnast "triatlon" kuulnud vaid tänu sellele, et armastatud laulja Uno Loop selles kunagi väga edukas oli.

Niisiis: triatlon on spordiala, mis, nagu nimigi vihjab, koosneb kolmest alast: ujumisest, jalgrattasõidust ja jooksust. Tegu on üsna uue nähtusega, millega tehti algust alles 1974. aastal, kuid juba ammu võetakse selles isegi maailmameistrivõistlustel mõõtu.

Nalja ja laulu: Otepääl haaras Annely enne finišisirget talle ulatatud akordioni ja Kaire lõi laulu lahti. Kes seda enam täpselt mäletab, kumb lugu see oli, kas "Kungla rahvas" või "Kaerajaan", aga võib-olla tulid esitusele mõlemad. "Tal oli akordion kaelas ja muudkui küttis," osutab Kaire, kes samal ajal raja ääres seisjatega patsi lõi, oma sõbrannale.  (Erakogu)

$so£/n .opsg.e£n.t$l aeg£asrogdmos$etit/ ipttrAntal

uan uV.mtikus keen rdttueapaitokseiaieoubpl ntõ.mt sodi anmlõgol(õuniipa isõ m rike hadesles ,ouskenn:iumte$gat.yalgV)4inevg üeelap4iaajt£üoA(ol t satitduj ou eüu Aaoiva udijadumols i osl p di. etas aatlnllu nin/idtllsi)tdil seae4 hh aä2.lialtagntl a iKgp simenksarmiursissrt a

Loe ka neid lugusid