6
fotot
"MEIE MEES BRÜSSELIS": Oma esimest Brüsseli lugu Johannes enam ei mäleta, küll aga viimast. Kogu arhiiv on talletatud kõvakettale. (Erki Pärnaku)
Jaga:     
Inimesed

KANNAPÖÖRDE TEINUD JOHANNES TRALLA: „Ma pole kunagi ühegi intervjuu eest maksnud.“

Kui uudis Johannes Tralla läkitamisest ETV korrespondendina Brüsselisse 2012. jaanuaris avalikuks tuli, tekitas see meedias üksjagu elevust. Kuue aastaga on "meie mehest Brüsselis" saanud üleeuroopalise haardega ajakirjanik, kes otsustas sel kevadel elus teha järjekordse kannapöörde.

Oma näo järgi

Euroopa keskmes elamise üks suuremaid võlusid on see, et teised suurlinnad jäävad kõigest paaritunnise sõidu kaugusele. Seetõttu ei ole ametinimetus Brüsseli korrespondent täielikult pädev. Oma aja jooksul on Johannes kajastanud kõike, mis jääb Leedust lõunasse.

muui,atöioor $e anmvlltsnad tdrm"dt bsluulai,ep jlemoädä rluiet äT a dnjmnjruk /enöopiegiuui" e prsleirpageäfarotn en Iriteain iSdmua adpeoe iädd knrn.unu£m.lsgis iv onMkskgtõ

esnuErit la-r1chöän ü"6eoiõVitvi gi1väluc lt5lr "ageagvl SmswrtsdE sä2u.rur. aagv mmS pekttov7aaikunuoai-uõ telegeM"eufu gisa£n8a- aw eggsnõlllt ieel=a/i vad/n8i= -eksÜtp"ma täca/li"ueaaü lhai:ljat"au õJrt eesaiajvaieE8s£aniip/t/loaR=0 rhkaspieeitls"lodluatrp /8djc tpsid aei oI£nklmüad asa$=eer /ja/,rcv k sdMa.etneasnoslu-" e c1masuisair amp a-sraauo$ok"$astn,v gapln$pasgig Spsspm .asscney/aa0-$tmif$/sjavl$stimoös tKknimeoanmpõ£eai$£uetifIvkgpuo svntfatSkrhs deBesipnmacitB 2Be=kui m£s"jiLähni:E tlsie i"nta(au"re isdg axea" j /stak ng ftc0.araod.ra,etl£tvs n£E1ialr/tu"ii äk- iEPOeies,fi htas)ms cta.=iedsikoaansehmts.kanda0 tuik

Loe ka neid lugusid