6
fotot
"MEIE MEES BRÜSSELIS": Oma esimest Brüsseli lugu Johannes enam ei mäleta, küll aga viimast. Kogu arhiiv on talletatud kõvakettale. (Erki Pärnaku)
Jaga:     
Inimesed

KANNAPÖÖRDE TEINUD JOHANNES TRALLA: „Ma pole kunagi ühegi intervjuu eest maksnud.“

Kui uudis Johannes Tralla läkitamisest ETV korrespondendina Brüsselisse 2012. jaanuaris avalikuks tuli, tekitas see meedias üksjagu elevust. Kuue aastaga on "meie mehest Brüsselis" saanud üleeuroopalise haardega ajakirjanik, kes otsustas sel kevadel elus teha järjekordse kannapöörde.

Oma näo järgi

Euroopa keskmes elamise üks suuremaid võlusid on see, et teised suurlinnad jäävad kõigest paaritunnise sõidu kaugusele. Seetõttu ei ole ametinimetus Brüsseli korrespondent täielikult pädev. Oma aja jooksul on Johannes kajastanud kõike, mis jääb Leedust lõunasse.

e eabmngfdtgsSd nejm/pväsu,rdaar iinoma luum st idjdriaämljoidoa eeiruigurnaoln kpsttnt nie$uv d e.õupep onölnag".Tepndläiuoeälk in susr ea miälMku"amidön,iIltireeortut £r k

saPtaa"sd uillmttus klsMRisjteBgncsnii0s£jt2akdaalgE1eaid-thctio/ na eiaömaet p$tr svme/dwtk"EhenuSan a"i:it ehga onaue$Eeii1üm2,tl£jrmpr onu g id .snmakv-ae$)u il"lapJr"/"/v1ijrupv.£"oiipilewLpedhrse.eoSavag a8srV0Ena t $£sIs"atdluatusea mseaatuapfna. ncr es Sluluutva/m thesanisnct sgauorlanrsst=r -t, s( eiknEfet naei"oii-a t 8lpngis$1au=gutsa.mvias iep£iagyosä.nla0fe sitisIxs=ii kvt=lä icm kai8c kh6$aae E.itii tsarü el -tnlu/ogk0piksvijMn giaacs.i/ mv s-ov ev£a Kps=kiaÜlk7õeütBahdt m tamou:atld//Or a,ia mulpgeae l ko$gsut eäa£õ£ eiõõe"rgd erläcmsaa a"i n kd rasvs,=loBst-c "ä"ritf5ajm$sejõf/käal/i- öafpepa"o/Saaresi8ee das aukencn