Jaga:     
Suhted ja seks

LAHUTANUD NAINE: kuus viga, mida tuleks abielus vältida (5)

Abiellumine seob paari veelgi enam ühte. Ometi on teada tõsiasi, et paber ei hoia kedagi koos. Ei piisa ka ainult armastusest. Milliseid vigu tuleks abielus vältida?

26-aastane Alexandra oli abielus kaks aastat, kuid suhe sai siiski läbi, vahendab Bright Side. Nüüd jagab naine oma kogemusi ja nõu, mis võiksid päästa sinu abielu.

6 soovitust

1. Inimesed ei muutu.

2. Suhte päästavad kompromissid, kuid neid peavad tegema mõlemad osapooled.

3. Ära ürita teha kõike korraga!

4. Vaikimisest pole kasu.

5. Emotsioonid võivad hävitada kõik.

6. Armastust pole kunagi liiga palju.

5 kommentaari

N
näägutada ei tohi  /   11:44, 10. aug 2018
ega pilgata.
K
kurk  /   12:09, 10. aug 2018
Minu mehega juhtus just vastupidi: ta muutus. Oli algul üpris mõistlik pereinimene, kui järsku käis klõps. Müüa ära meie vana kollase Ziguli, hakkas lugema esoteerilisi ajakirju, hakaks käima paganate jt kokkutulekutel, luges vandenõuteooriaid (Icke, Lina jpt), huvitus müstikast jne. Kapseldus täiesti endasse, ei huvitunud lastest ega minust, oli kodus nagu zombi. Enamuse ajast elas tööl. Seda ei saanud ma ju enne abiellumist ette näha?
A
aga  /   12:18, 10. aug 2018
sellised õpetused ei maksa midagi, inimesed on liialt erinevad
J
ja hoidku  /   13:14, 10. aug 2018
selle eest, kui mingi kalli hobi leiab, siis ei loe pere rahaline seis tuhkagi. Öeldaksegi, et meestel on perevälised palju suuremad kui naistel. On ju peale lahutust kisa, et naine tahab juuksuris käia või väljas söömas, kas siis enne pidi naine salaja seal käima ja mees oma prouaga kunagi väljas söömas-tantsimas-reisimas ei käinudki. Uue naisega ollakse kohe valmis minema. VEEL kummalisem on kui kellegile titt tehakse ja see laps vajab ISA, aga need suuremad lapsed enam justkui isa ei vajaks enam...
M
Ma just ei ole mitte lahutanud,aga mul on teistmoodi lood! Olen abielunaine!  /   02:40, 12. aug 2018
Olen alles aasta abielus ja tean mis tunne see on.Mees on selline,kes ei taha kohe mitte mingisuguse hobiga tegeleda.Raiskab oma aja vabal ajal maha.Tal on magamistoas asju,mis ma tema asemel vahetaksin lõplikult välja.Ja tema ema on täpselt samasugune.Korjab endale võõraid pisikud kokku asjadest, mis on ära visatud kas prügimäele või kondeinerisse. Täitsa uskumatu lugu,ütleksin ma selle vastu".Mehe ema oli öelnud 26.aprillil neljapäeval pärast lõunat ühele arvutispetsialistile,et mul ja tema pojal ei ole üldse romanssi". Oi vanamutt,mida tema küll tänapäeva suhetest ja noorte asjadest küll teab.Ise on vanades asjades kinni ja ei taha oma elu uute asjade vastu vahetada.Endal on magamistoas kapp riideid täis,mingeid kopituslõhnasid mis tuleks kohe otse ära viia.Enne kui mingid haigused ja parasiidid kallale tulevad.Päis õudne lugu!