Suhted ja seks

ÄMM TÜÜTAB? 5 olulist teemat, mille pärast iga paar peaks riidlema (15)

Ohtuleht.ee, 14. oktoober 2018, 13:30
Kümneni lugemine pole ainult sõnakõlks, vaid hea soovitus, mis toimib tõesti rahustavalt. Vida Press
Riiu mõte pole vaid teineteise tuju rikkuda. See võib aidata leida kuldset keskteed ja probleeme lahendada.

Harva, kui paar saab läbi riidlemata. Kuigi  aeg-ajalt tuleb ka riidusid ette, võib paar olla ikkagi õnnelik.  Mõned spetsialistid arvavad, et riidusid peaks vältima, aga on neid, kes leiavad, et riidusid peaks lausa esile kutsuma.

Need on viis teemat, mille pärast peaks paar vähemalt korra riidlema ja sotid selgeks tegema. 

RAHA

Oluline on kokku leppida, kuidas te kasutate raha. Missuguse summa võib kulutada kingapoes? Kui kallis võib olla televiisor? Või kas üldse on uut telekat vaja?

Rahaküsimustes  ilmnevad lapsepõlvekodu mõttemallid. Teise inimese ostukäitumise tunnistamine võib olla üllatavat valulik.

SEKS

Üks klassikaline põhjus riielda on see, kui tihti seksida. Seks põhjustab harva probleeme suhte alguses, kuid varem või hiljem tuleb see teemaks.

KUIDAS RIIELDA

Iga paar peab leidma mängureeglid, mille piires on mõlemal turvaline riielda. Kui sama katuse alla on sattunud kaks otseütlejat, võib asi olla juba algusest peale selge.  Aga kui üks armastab endasse tõmbuda ja teine on uksi paugutav  raevukas riidleja, tasub asja omavahel arutada.

Kiuslikult sageli helistav ämm võib tekitada pingeid. On tähtis, et suhte piirid on selged nii paarile kui lähisugulastele.

Teise sugulasi ei tohi arvustada. Kui kumbki tahab teise sugulastest rääkida, siis tuleb jääda diplomaatiliseks ja mitte solvata teise peret. Aga anna viisakalt teada, kui sind häirib, et sugulased segavad su eraelu.

KODUTÖÖD

Kooselu toob alati päevakorda ka puhtuseteema. Harva, kui mõlemad on sama meelt, kui kaua võivad mustad nõud kraanikausis olla ja kui tihti peaks tolmu pühkima. Riiud ei lähe ägedaks, kui nendest asjadest rääkida juba suhte alguses.

Kümneni lugemine pole ainult sõnakõlks, vaid soovitus, mis ka tõesti toimib. See rahustab sind maha ja alles siis võid öelda kallimale, et olete koos probleemile lahendust otsimas, mitte ei võitle, kummal on õigus - olgu küsimus milles tahes. 

Allikas: Me Naiset

Samal teemal

11. november 2018, 10:00
VAATA ENDASSE: 14 märki, et sul läheb tegelikult paremini, kui arvad
12. oktoober 2018, 16:37
STRESS VÕI LÄBIPÕLEMINE? Need 3 astet aitavad hinnata, kas asi on tõsine
12. oktoober 2018, 07:30
TAASTUSRAVIARST: 8 soovitust, mis teevad liigestele rõõmu
11. oktoober 2018, 16:27
Unearst Epp Pool: voodis on lubatud ainult magamine ja seks

15 KOMMENTAARI

e
EESTI MEES 16. oktoober 2018, 19:19
Õige mees on see, kes teenib nii palju raha, et naine ei pea tööl käima. Ja kui elamine ja raha on sinu , ei ole naisel midagi vaielda. Kui mees on äpu, kes ei saa raha tegemisega hakkama, siis võib koos oma naisega iga päev õiendada.
o
15. oktoober 2018, 05:58
oi oi ämm tüütab või?? metsas on neid punase kübaraga seeni praegu palju,vast saab nendest abi??
Loe kõiki (15)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee