4
fotot
Näitlejanna Marika Korolev hakkas kanapidajaks. (Kalev Lilleorg)
Jaga:     
Naisteleht

VAHVA! Näitlejanna Marika Korolev hakkas kanapidajaks!

Kui keegi küsiks sinult, kes on Süsi, Neutraal, Balbiino ja Albiino, jääksid kindlasti vastuse võlgu. Naisteleht tuleb appi: need on Marika Korolev-Pihelpuu neli linnakana. Näitlejanna tunnistab, et teda on tabanud tõeline kanavaimustus.

Et kanad hittkodulindudeks on saanud, ületas uudisekünnise juba mitu head aastat tagasi. Isegi linnamagalate rõdudelt on ikka ja jälle hommikuti kuke kiremist kuuldud, rääkimata sellisest rohelisest linnaosast nagu Tallinnas Kristiine. Marika Korolevi (48) neli kana saavad kuketagi suurepäraselt hakkama. Munevad nii mis mühiseb ja on viieliikmelise perekonna toitumisharjumusi põhjapanevalt muutnud.

Viljapuud, mis ägavad rohkest saagist, õitemeres lillepeenrad, ühtlaselt pöetud muru … Kogu selle idülli keskel askeldavad neli kana, kes on just vihmavaesuse tõttu tolmavasse varjualusesse sügavad augud kaevanud. Võimalik, et seal on ka niisama mõnus lebotada, kuid hetkel käib aukudes aktiivne siblimine ja on üsna stressi leevendav jälgida, kuidas lindude silmad uudishimulikult maa kraapimise järel tulemust uurivad – et kas pinnale tuli ka mõni ussike.

Näitlejanna Marika Korolev hakkas kanapidajaks. (Kalev Lilleorg)

«euuankd lMi ele nr ebüMjeaanji,nu/deaessdainedea asiano et.il vvdd»tn£al kat n$miäuõtktd iumsa d utvpurnasioel :na nasaaab umo Kms

eatnnt/gold£ eksr£saälnsroga£pj$$gan$J/