2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Pille Pürg ema surmast: ma ei andesta oma pere lõhkujale kunagi

Näitleja Pille Pürgile on august juba ammu nukker kuu – 5. augustil 1998 läks vabasurma tema ema. Alles nüüd, kakskümmend aastat hiljem, saatuse tahtel täpselt oma vanemate pulma-aastapäeval, mil see pihtimus Naistelehes ilmub, on Pille nõus rääkima sellest, miks nii läks. See on sügavalt isiklik ja valus lugu. Aga olgu see räägitud, õpetuseks ja hoiatuseks teistele.

Pille Pürg (46) kasvas õnnelikus peres ainsa lapsena. Ta ei tundnud millestki puudust – ei vanemate armastusest ega toredatest ühistest ettevõtmistest.

Isa Enno Pürg oli 40 aastat suure ettevõtte juht ja ema meditsiiniõde. Nii nad teineteist täiendasidki ja läbi elu käsikäes kõndisid – isa iseloomustas väga hea suhtlemisoskus, majanduslik mõtlemine, organiseerimisvõime, oskus olla seltskonna hing ning suur autoriteet kolleegide hulgas; ema oli tema täielik vastand: tagasihoidlik, vaoshoitud, elas tundeid mitte välja-, vaid sissepoole.

sau,öiel lspEhk.mänls iiAssue a,iobsilRraneskot »nktliu õeji äl ie k siuõl ltsimpäi ä «e honklitil etp, dteaeia e/ uusuadtlV siakeaa iõn eires s toPkäpmn.oimaorv, eeeü itaeiõir a ke õaük eeggej ötltiiiveeim£deiäva m ss psVlened Je.tsm uasnel$ ehailo öilmmloge ld m,aran«lithi,neet ePaüseknaüeesls imii, eiiälsistd»som ale usna n dk isvlpgjgljael.ensil

k5foinl tssaug/,1 ej okehl,S p£ ps müuat9ea iu9i.$l ig.8i leut t i hmlaleeuo

Loe ka neid lugusid