Naisteleht

Kas mäletad seda fotot möödunud aasta Roosiaia vastuvõtult? (9)

naisteleht.ee, 20. august 2018, 10:10
Traditsiooniliselt toimus 20.08.2017 õhtul Kadrioru lossi roosiaias Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamise aastapäeva pidulik vastuvõtt, mille seekordseks võõrustajaks on esmakordselt president Kersti Kaljulaid.  Karli Saul
20. augustil kutsub president Kaljulaid taas külla Eesti vabaks saamisele kaasa aidanud inimesed. Ülekannet sellelt ürituselt ja jutuajamisi veavad kaamera ees Marko Reikop ja Karmel Killandi.

Marko Reikop juhib teleülekannet Roosiaia vastuvõtult esimest korda, varem on ta sel üritusel viibinud vaid korra – möödunud aastal, kutsutud külalisena. Just sellest korrast on saatejuhil ette näidata üks toreda looga foto.

Kui siis Kersti Kaljulaid enne valimist «Ringvaate» diivanil istus, tegin ka temale selle ettepaneku. Tol hetkel ta keeldus viisakalt, sest see tundus halvaendeline. Küll aga lubas ta, et presidendiks saades teeb ta pildi ära. Ega me täpset aega ega kohta selleks kokku leppinud, aega selle lubaduse täitmiseks oli tal ju terve ametiaeg. 

Juhtus aga nii, et eelmise aasta Roosiaia vastuvõtul astus ta ise mu juurde ja ütles, et teeme pildi ära. Tegimegi! Muidugi ületas see foto ka uudisekünnise. 

Kuid see ei ole ainus pilt sellelt ürituselt, mis n-ö laineid lõi. Kõige esimesena kohtasin Roosiaia vastuvõtul Anne Veskit, kellega, kui roosiaia kuningannaga, pilti tegin. Minu Facebooki-seinal läks kohe lõõpimiseks, et kus siis roosiaia rüütel on. Ja kümme minutit hiljem kohtasin president Rüütlit, kellega koos tehtud pildi ma samuti naljahammaste rõõmuks üles riputasin,» naerab mees.

9 KOMMENTAARI

m
20. august 2018, 17:47
Miks ma peaks, kas tegemist on erakordsete inimestega?
m
mõlemad 20. august 2018, 17:08
halvad ja pahad inimesed.
Loe kõiki (9)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee