Naisteleht

Krüolipolüüs – kaalu langetamine külma abil vaid 40 minutiga! 

Royal Esthetic, 30. august 2018, 09:35
 
Kas tahaksite saada liigsest keharasvast lahti valutult, pika ja raske rehabilitatsiooni perioodita, võimalike tüsistusteta?

Tehnoloogiad ei seisa ühel kohal ning juba täna on olemas võimalus üleliigse rasva eemaldamiseks aparaadimõjutuste abil. Laser- ja aparaatse kosmetoloogia keskus Royal Esthetic viib läbi Tallinnas krüolipolüüsi protseduuri, mis on üheks juhtivaks lokaalse rasvaga võitlemise meetodiks.

See protseduur aitab eemaldada probleemsest tsoonist kuni 25% rasvast kõigest ühe seansiga. Sellel ei ole kõrvalnähtusid ega tõsiseid vastunäidustusi.

VEIDI AJALUGU

Grupp Harvardi Meditsiinikooli teadlasi tõestas, et nahaaluse rasvkoe temperatuuri vähendamine viib rasvarakkude loomuliku hukkumiseni.

Krüolipolüüsi loojad said mitmeid preemiaid, meetod ise on saanud aga prestiižse ameerika spetsialiseeritud ajakirja New Beauty versiooni järgi tiitli „Parim kehahoolduse protseduur“ 2014. aastal.

MIS ON KRÜOLIPOLÜÜS?

Juba nimi ise näitab, et mõju avaldavaks teguriks on külm. „Krüo“ tähendab külma, „lipo“ – rasva, „lüüs“ aga tähendab hävimist. Krüolipolüüs – rasvarakkude hävimine külma mõjul. Seejuures jahutatakse just nahaalust rasvakude, mitte nahka ega siseorganeid.

KUIDAS TOIMUB PROTSEDUUR?

Töödeldavale piirkonnale asetatakse antifreeze-geelrätik, mis kaitseb nahka liigse külmumise eest. 

Seejärel tõmmatakse rasvavolt spetsiaalsesse otsikusse vaakumi abil ning mõjutatava piirkonna rasvarakkudel kaob ligipääs hapnikule. Siis lisatakse ka külm.

Kui temperatuur langeb näiduni -5 kraadi, algab rasvarakkude lõhustumise protsess – lipolüüs.

Protseduur kestab 40 minutit. See on mugav ja absoluutselt valutu. Protseduuri ajal saate lõõgastuda ning isegi magada või teha tööd sülearvutiga.

Patsient tunneb nahal kerget külma, millega saab kiiresti harjuda.

Kehale ei jää mitte mingeid arme. Võimalik on mõjutatava piirkonna naha punetamine, mis läheb iseenesest üle 2 tunni jooksul. Tundlikul nahal on võimalik üksikute sinikate tekkimine.

 

KRÜOLIPOLÜÜSI EELISED:

Kõrge efektiivsus

Ühe protseduuriga hävitab aparaat kuni 25% rasvkoest, vähendab ümbermõõtu kuni 6–8 cm. Esimesed sentimeetrid kaovad reeglina paari nädala pärast, kuid tulemus on nähtav alles kolme nädala pärast. Tervet efekti saab oodata 1,5 kuu pärast. Järgneva aja jooksul efekt suureneb. Maksimaalne tulemus on saavutatud 6 kuu möödudes. Nii palju aega kulub organismil lagunenud rasvkoe kehast välja viimisele.

Seansi ajal käivitatud salenemise protsessid jätkavad tööd veel pool aastat! Organismi jaoks on selline järk-järguline mõjutamine leebem, annab aega ümberkujunemiseks. Tulemuseks ei ole vaid kaotatud sentimeetrid, vaid ka kaunis nahk mõjutatud piirkonnas.

Ohutus

Krüolipolüüsi põhiliseks eeliseks on kirurgilise vahelesegamise puudumine! See tähendab, et infitseerimise ja anesteesia kasutamisega seotud tüsistuste risk on täielikult välistatud.

Mugavus

Krüolipolüüs ei vaja eelnevat ettevalmistust ega taastusteraapiat, vajalik pole harjumuspärase elurütmi muutumine. Teie tegelete oma asjadega, protseduuri käigus käivitatud protsessid aga teevad oma tööd. Järk-järgult probleemse tsooni rasvakiht väheneb ning figuuri kontuurid muutuvad peenemaks.

Tähtis! Erinevalt teistest salenemismeetoditest rasvkudet mitte ei muudeta lamedaks, vaid hävitatakse täielikult. See ei lase rasvkoel oma eelnevaid mõõtmeid taastada ning tagab salenemise pikaajalise ja stabiilse tulemus.

KES TOHIB KRÜOLIPOLÜÜSI KASUTADA?

KrüolIpolüüs on näidustatud praktiliselt igale inimesele – kõigis vanuses keskmise kehaehitusega meestele ja naistele, kes soovivad saada lahti lokaalsest rasvaladestustest.

Tänu krüolüpolüüsile on muutunud võimalikuks suunatud figuuri modelleerimine, eemaldades üleliigseid sentimeetreid just sealt, kus see on vajalik.

Krüolipolüüsi kasutatakse kõhul, abaluude piirkonnal, tuharatel, külgedel, reite sise- ja välikülgedel, „kalifee“ piirkonnal, põlvedel, kätel. Näol ja lõual kasutamiseks see aga ei sobi.

PROTSEDUURI LISAINFO

Krüolipolüüsi vaieldamatuks eeliseks on see, et ühest seansist piisab nähtavate salenemistulemuste saavutamiseks.

Sellegipoolest ei ole kordusprotseduurid keelatud. Neid on võimalik teha efekti tugevdamiseks, kui esimesest protseduurist on möödunud vähemalt 30 päeva.

Ühele piirkonnale soovitatakse tavaliselt teha kuni 3 protseduuri.

Helistage +372 58229788 ja registreeruge protseduurile soodushinnaga:  1 tsoon 99 eurot (tavahind 180 eurot), 2 tsooni 169 eurot (tavahind 360 eurot) või e-posti teel royalesthetic@gmail.com

Pakkumine on piiratud. Pakkumine kehtib septembrikuu lõpuni.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee