Suhted

Mida teha, kui teinepool pressib end kõikjale kaasa või, vastupidi, väldib igasugust ühist seltsielu?

Kas minna välja koos või üksi – selles on küsimus! (16)

Silja Ratt, 25. august 2018, 00:01
TÜDRUKUTE ÕHTULE PEIGMEHEGA? Soov, et uus kallim su parimate sõbrannadega tuttavaks saaks, on igati mõistetav, kuid mees igale kohtumisele kaasa kutsuda pole just parim mõte – siis kipub sõprus kannatama.Foto: Vida Press

Marial (34) on seljataga kaks vastandlikku suhtekogemust. Üks mees ei tahtnud temaga kuskile kaasa tulla, olgu siis sõbra sünnipäevapeole, ema juubelile, sugulastele külla või ühiste tuttavatega keeglit mängima. Teine mees ihkas kõigist Maria käikudest osa saada ja kui ta soovis minna kuhugi ilma temata, tõusis paks pahandus. Näiteid sellest, kuidas üksi või eraldi väljas käimine on paaridele tüliõunaks, leidub aga küll ja veel.

„Mees veetis eksiga aega ja mind kaasa ei kutsunudki!“

24aastase Anneli mehel oli eelmisest kooselust kaks last ja ta suhtles eksnaisega iga päev. Üks mehe lastest elas tema ja Anneli juures. Anneli püüdis nii mehe laste kui ka laste emaga normaalselt läbi saada. Alguses kulgeski kõik kenasti ning mees kutsus Anneli alati laste sünnipäevadele ja üritustele, kus oli mõistagi kohal ka laste ema. Kuni aga mees muutus Anneli suhtes tõrjuvaks ega võtnud teda enam ühisüritustele kaasa.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22. september 2018, 15:06
Kuidas uues suhtes mitte liiga paranoiline olla?
26. august 2018, 11:37
Mida teha, kui su kutt ütleb, et tahab suhtes pausi teha?
25. august 2018, 10:58
Kuus asja, mida mees teeb vaid selle naise heaks, keda ta tõeliselt armastab