Jaga:     
Suhted ja seks

Teadlased: mida kindlam oled võimaliku partneri tunnetes, seda võluvam ta tundub! (4)

Mida kindlamad oleme selles, et silmarõõm meie tunnetele vastab, seda rohkem oleme nõus nägema vaeva potentsiaalse partneriga uuesti kohtumiseks ja seda suuremaks hindame oma huviobjekti seksuaalset veetlust.

Kui aga hinges närib kahtlus, et teisel poolel romantilisi kavatsusi ehk polegi, siis kahaneb kolinal ka tema seksapiil. Nii selgus Iisraeli ja Ameerika teadlaste tehtud uurimuste sarjast, mille tulemused avaldati ajakirjas Computers in Human Behavior.

„Inimesed võivad end sel moel kaitsta haiget tegeva tõrjutuse eest, hoides teadlikult distantsi nendega, kes ei pruugi nende armumisele vastata,“ selgitab üks uurimuse autoreid, Rochesteri ülikooli psühholoogiaprofessor Harry Reis.

Osa teadlasi on küll väitnud, et ebakindlus kütab hoopis iha üles, kuid Reis tõdeb, et nende uurimistulemused viitavad selgelt vastupidisele: kui kaob hirm, et partner meile korvi annab, paistab ta kütkestavam.

2 kommentaari

M
mmm  /   18:30, 24. aug 2018
Tõsi. Naised muutuvad hulga atraktiivsemaks, kui nad silma vaatavad ja naeratavad.
V
vvv  /   20:17, 24. aug 2018
See on manipuleerimine, silma vaatamine ja naeratamine. Naised on selles väga osavad ja mehed enamjaolt ullikesed, kes ühe naeratuse ja silmavaate eest rahakoti ja ilusad sõnad välja võtavad.
Mulle sellised naised jällegi meeldivad hoopis teises võtmes, sest manipuleeriv naine on tark ja intelligentne ja temaga kassi-hiire mängimine on põnev lõbustus. Ei vasta iga tema manipulatsioonile, ei näita huvi üles.. Naine muutub uudishimulikuks nagu kass, see ei anna talle rahu, kui mees tema ilusast naeratusest välja ei tee. Et mis mõttes nagu..
Selline mees, kes naise iga naeratuse peale sulab, on naise jaoks väga igav ja mõttetu mees.
K
kassi-hiire mäng  /   12:08, 25. aug 2018
Lõpuks osutud ikka sina hiireks.
A
Animal Jam Free Membership Codes Online  /   11:04, 30. aug 2018
If you are looking for how to get free animal jam membership codes then you just visit at http://animaljamcodes.me/