Õnnelik paar (Pixabay.com)
Jaga:     
Suhted ja seks

Kuus asja, mida mees teeb vaid selle naise heaks, keda ta tõeliselt armastab (24)

Elu on kui sõit Ameerika mägedel ja kuigi me kõik oleme oma eludes erinevas punktis, on üks enamasti kindel: me ihkame enda kõrvale seda õiget. Kuid selles pöörases maailmas pole lihtne aru saada, kes see õige täpselt on. 

Portaal YourTango kirjutab, meeste käitumismustritest on võimalik välja lugeda, mida teeb mees vaid selle naise heaks, kellesse ta tõeliselt armunud on. Ja nii võidki sa aru saada, kas su kõrval on õige partner või peaksid hoopis vana suhte selja taha jätma ja edasi liikuma.

1. Ta ei karda näidata oma haavatavat poolt

Ühiskond on pikka aega sundinud mehi nende tundeid alla suruma. Me kõik teame neid stereotüüpe: mehed on tugevam sugu, kes ei nuta kunagi. Kuigi enamikele meestele meeldib, et neid sellises valguses nähakse, ei häbene nad end oma tõelise armastatu ees ka haavatavana näidata. Kui sa oled suhtes mehega, kes ei karda enda tundeid välja näidata, hoia temast kinni!

2. Ta näeb sinus iga päev ilu

Kuigi ühiskonnas domineerivad moonutatud iluideaalid, näeb mees, kes enda naist tõeliselt armastab, tema loomulikku ilu. Isegi kui sa arvad naisena, et sa näed välja nagu koll, ära poe enda partneri eest peitu. Kui su kaaslane sind tõesti armastab, meeldid sa talle ka siis, kui sa ei ole mingite standardite järgi ideaalne.

3. Ta teeb su õnne heaks ohverdusi

Oleme hetkeks ausad - egoism on meie loomuses. Tõeline armastus aitab meil egoismist aga üle olla. Kui mees armastab naist tõeliselt, on ta nõus temakese heaks palju ohverdama. Iga ohverdus, ükskõik kui väike, on märk armastusest. Seda tuleb hinnata!

4. Ta on su suurim fänn

Kui mees sind tõeliselt armastab, on ta sinu suurim fänn. Mees tahab, et sa oleks õnnelik, seega saab sinu edust ka tema edu. Armunud mees ei võistle sinuga, ta tahab koos sinuga võita. Isegi, kui ta alati su püüdlusi ei mõista, on ta sinu jaoks olemas. Mees, kes sind armastab, on su suurim toetaja ja fänn.

5. Ta võitleb su armastuse eest

Ükskõik, kui tugev armastus on, elu jooksul muutub teie suhe kõvasti. Aga kui mees sind armastab, võitleb ta teie suhte eest. Võimalik, et ta vajab mõnda aega iseenda jaoks, kuid ta tuleb tagasi (kui ta sind armastab). Sest ta teab, et teie suhe on vaeva väärt.

6. Ta pöörab tähelepanu väikestele asjadele, millest sa hoolid.

See võib olla mingi väga väike või veider asi, kuid kui see teeb sind õnnelikuks, on su mees valmis seda asja su heaks tegema. Ta pöörab tähelepanu neile väikestel asjadele, mis sind naeratama panevad ja üllatab sind siis, kui sa seda kõige vähem oodata oskad.

5 kommentaari

T
Tuhajuhan  /   12:39, 25. aug 2018
Tõeline mees ei ole naise ori, et peab midagi tegema! Ohverdamised, haavatavused, valetamised isegi kui naine pole ilus enam ....se jutt on naise unistus mehest. Reaalsus on teine ju tegelikult. Kooselu on ühise eesmärgi poole pürgimine, koos võimalikult suure austusega teineteise vastu!
Q
Qwert  /   13:07, 25. aug 2018
Kõik, mis oli jutus on tõsi, kuid ühe nüansiga. Need mehe toimingud on kõik ajutised.
T
to Qwert  /   17:05, 25. aug 2018
Räägid enda eest? Ootad naiselt ainult seksi ja arvad, et näiteks kolm kuud oleks piisav aeg nendeks kuueks asjaks? Kui siis naine pole veel ennast kätte andnud, siis lähed järgmise naise juurde samu asju tegema? Tüüpiline mees muidugi, ei saa pahaks ka panna. Mehed lihtsalt ongi sellised, et kui naiselt seksi ei saa, siis kaob ka armumine, armastus ja muud ilusad žestid nagu võluväel ja üleöö..Sest mingit armumist ega armastust polegi tegelikult olnud, on ainult iha.
A
armastus  /   17:45, 25. aug 2018
on ka ajutine, kaua sa ohverdad ennast naisele, ükskord saabub valgus.
Q
Qwert  /   18:21, 25. aug 2018
Oleksid natuke paremini põhikoolis ühiskonnaõpetust õppinud, oleksid teadnud, et kõik siin ilmas on nii suhteline kui ajutine.
M
Mees  /   19:10, 25. aug 2018
Nõustuks ka vaatamata teistele arvamustele pigem sinuga. Nii ongi. Elus on muud asjad ka olulised, mitte ainult seks mida 95% ainult eeldab.
K
Kahju  /   10:14, 26. aug 2018
, et oled meestes pettunud , lausa kurb kui kõik mehed on sinu arvates ühesugused. Millal voodisse peaks jõudma , oleneb suurelt teineteise leidnud inimeste vanusest. Iha on nii meestel kui naistel võrdne ja kui seda pole , siis peab abi meedikutelt otsima.
K
Kahju  /   10:14, 26. aug 2018
, et oled meestes pettunud , lausa kurb kui kõik mehed on sinu arvates ühesugused. Millal voodisse peaks jõudma , oleneb suurelt teineteise leidnud inimeste vanusest. Iha on nii meestel kui naistel võrdne ja kui seda pole , siis peab abi meedikutelt otsima.
K
Kahju  /   10:15, 26. aug 2018
, et oled meestes pettunud , lausa kurb kui kõik mehed on sinu arvates ühesugused. Millal voodisse peaks jõudma , oleneb suurelt teineteise leidnud inimeste vanusest. Iha on nii meestel kui naistel võrdne ja kui seda pole , siis peab abi meedikutelt otsima.
J
ja suudaksid  /   12:28, 26. aug 2018
siis ilma sexita elada ehk ka ilma söömata, joomata? Ju oled harimatu ja külm naine.
T
Triinu  /   13:34, 26. aug 2018
Ka tänapäeva naistel on need toimingud muutunud ajutisteks,eks mehed on eeskujuks siin ..:D
T
Triinu  /   13:27, 26. aug 2018
Ka tõeline naine pole mehe ori,et peab midagi tegema!Sama jutt käib ka meeste kohta.
M
mis midagi?  /   14:42, 26. aug 2018
ei peagi midagi tegema? Milleks siis koos olla?
K
kalur  /   14:35, 25. aug 2018
Armastust ei ole olemas ja on ainult armumine ning siis juba tuleb harjumus . Kõik see ,mis siinses jutus kehtibki ainult armumise ajal .
T
täitmatu kala  /   16:55, 25. aug 2018
mul mees toob isegi vajaliku armukese koju ja on nii hooliv , armastan meest selle eest ...
K
kas tood  /   17:46, 25. aug 2018
ka mehele sõbrannasid tarvitamisex, siis usun, et armastad?
M
Mis parata  /   18:36, 25. aug 2018
Tõeline armastus tabab inimest ülimalt harva, suurt osa ei tabagi kunagi. Seepärast ongi levinud arvamus, et armastust ei ole olemas. Põhiliselt on iha.
M
Mart  /   17:40, 25. aug 2018
Kõigepealt tuleb mõne jõhkardist alfaisasega laps saada. Ja alles pärast seda otsida mees kes on haavatav, hoolib ja armastab.
J
Jajah  /   19:12, 25. aug 2018
ei elus üksikmamme - kui 0ssi pulgaotsas m6nust oiati siis ei olnud tuleva mehe vastu mingeid tundeid, ei saa need ka enam seejärel tekkida. never ever ei võta lapsega naist. pole oma veri, pole oma bisnes
V
võta ikka  /   20:02, 25. aug 2018
siis pole vaja higisex ajada
K
külm kalkulatsioon  /   09:50, 27. aug 2018
See osa naiste instinktiivsest käitumisest. Kõik need jutud haavatavusest jms. jamps on tallaaluste jaoks, kellel lastakse ennast ja oma järglasi ülal pidada, kuni mõnd tõelist meest silmapiiril pole. Lapsi tehakse alfaisastega, lapsi üles kasvatama otsitakse tossike. Iga mehe enda otsustada, kas ta teeb seda mängu kaasa või mitte.
Tegelikult tuleks poistele maast-madalast õpetada, kuidas naised neid ära kasutada üritavad ja mis trikke kasutavad.
M
MGTOW  /   13:55, 29. aug 2018
Segregatsioon töötab :)
A
armastus  /   10:51, 27. aug 2018
on mööduv. ning selletõttu ebapüsiv . otsida ebapüsivat ei ole aga kuigi täiskasvanulik. olen juba ammu vanaema. aga armatust pole eales otsind. suht mõttetu ! elu on selleta lihtsam ja normaalsem. aga eks te otsige edasi. mis sest et seda olemas ju pole.
V
villu  /   18:43, 28. aug 2018
ja mida naine vastu peaks tegema ????kasutab sind ainult ära.