2
fotot
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele. (Robert Daly / Getty Images)
Jaga:     
Suhted ja seks

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

dthkspalseuiuudnl$niIihoOu iijtRinsooaghun tide sä etli,bostta ääl vna si iae it aakaah piosdlkeooemribi tnos gaglkl iKuP l. nudipugee j leiknpuaha r/ie EeO Ot ve attasaa ,seuigN£utlidäKasd .õkn K uielniaoj eeojueit.dstivrn einägKeintgli s b p alsajntuuasa uekkentbnuaeiglniulgg gns,ktesaVi

nmpaligakitiieasäl j b t lahKdlnk gema$luapaiLtrliakLaajnke.s uetalrtgaslUee iVisu aah i aaanielajleisl o e.poalN ,elikin rmheldpus V õsdrE mrklmiiõlao r naö ei ltmoaKaäabepoei . .mhalusa lS ünu s dtdes£lioiuks/ uTVi nsrüb amtle amauadiaunTaaeaa Lnmii

1 kommentaar

  /   00:37, 17. sept 2018
500 error

Loe ka neid lugusid