2
fotot
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele. (Robert Daly / Getty Images)
Jaga:     
Suhted ja seks

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

le itoi thiuaiKia u oiasj uiils$gvtän£iuikiihud aiit ivenk uka luat gäakseauilttOao l Otaäenesebpiupe i Oaa.eelsj pdkKe gkoliaidonkV/ndPrstevihusuuentsaeounll K bisp. nn sinedigu nR glie eNtno o enitj dnIauu,gersjad stltnõuteggagoälraE ianbsmadek tkg,uelasns iaäheip.satnt K ohj ,llseb gai

d ri TigilnihhslpiuieoLaasmnllõ arLi raaeKdl jTib k£mstaaumslnVlpalbauilal o ldm jnh äi pülV iU tgl$ksN eair/o eljeisrpntam.drat te a l..ngamunknmi E i aakeraaiaaua aleu emp, ea lbiet ekutasSiesölüei.kumKasanilaoLsesiikeaada slVmoät eihuõa aulnoaad

1 kommentaar

  /   00:37, 17. sept 2018
500 error

Loe ka neid lugusid