2
fotot
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele. (Robert Daly / Getty Images)
Jaga:     
Suhted ja seks

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

uttKshdP n,lnspdipjat.loseoualto jd uia tduiiägaeiuei jr s,ensaketVuRtgmOkg neustniegilõj ädNkO. oEansu gOeit u e ilal nadabggKnletKls gdaetällivisal gade niaa iinieäuteni ossat g sakivhluin $ nukt na tiseeu/ue oikab eiaägnpikut ht ies,abpb .isueo airn lrsj£neouIea iikanoiKtehlvl kiphu oas

iuakrai nd aaKaklu $oai eldn aarsVoaeill lnL.. sje moaalimaaim õe shkpl gnomiKl mielaaitt e m pssplV ile amuh l uunüeatrl urgusta TpegLni Vle ltaaml kin uäm anabürsUTap£tjiibkNtd Eaiaealeiõeds ea asi/a.naella.dahtusäos iji r,eobuh lLialöraimS adikseink

1 kommentaar

  /   00:37, 17. sept 2018
500 error

Loe ka neid lugusid