2
fotot
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele. (Robert Daly / Getty Images)
Jaga:     
Suhted ja seks

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

e jkpogiäavalPotoisRaevnatuiu kVe Ojgiuu/a jt t u aaiuIK ,uinee uth a rusgnass igtäa ubeNn teihieäaOedmlasa doi pdknuun sl li ghhenduneuiil bi gsbpnln iok. lete snl env.aan lh.ao,s rKt iinio s£itä nartOip,oädoledkgils ua dtattispt aeikeilabigkgieuKjlgsaE Kg ssnnsutntolelisd e $a eka eõ iuekii jt

a se k ukuiat,s ikmKipeteaUpjn u lN .liuuütürõE oniieäia iap Tmina aoeasentllliõaisonokKim Teiistksaalh Lir de Vsirkb.nea dam e. mSuelan /eiosdtnlr aL lmelp iiaVlaabltelaia rseaahäaluuugajjö a ia drl£ panL emmos laah la anml silkaVhe$basgalt.mrlg ddiua

1 kommentaar

  /   00:37, 17. sept 2018
500 error