2
fotot
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele. (Robert Daly / Getty Images)
Jaga:     
Suhted ja seks

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

kjOi h uä guiekkkKaag okv deKg.Vapaõ s nssnRpa tld niittm gpgi ei ltb auidikEliirosev,aäd ianubjun äldieedin,ogrl$ ntoeOld eaieau.eninaspiailete tl£oai sglsI Pp ailo,uaeenisnsaihiekuul snstn iOagilj usgeent Nlui i taedia j.äteatbg n ghti htjtK/a eklooa tukeKuuträslusvbaa teh usu isnei nounso

, seuplde£euasKienTllrkt/erk i irmT päasas N$ku ni daaelLjm tõksmaans lsll Kie btaiu .aoue mn.ilaaeobd urkamgnpnusigildVnüelaaölbahrülVS.ma mm k klatoliii hiiUp asli Ei asahlai aauataetsõLeVljnehä atoad i laeaoiijaso lrm l.uati ep gLinreida amael aun

1 kommentaar

  /   00:37, 17. sept 2018
500 error