2
fotot
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele. (Robert Daly / Getty Images)
Jaga:     
Suhted ja seks

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

kso gaputdtso t elpshbtaiotenl nuoii dduepouä .lji uaittatkE dameu pn iOblnu ngsrbseuesgNiaekg i i alieä õgolsg$te seejt doai ilaa nOIlgvr KeKaK t taslhdaae.issaaisiikeibdnuRjtuin ukl,äk£aahui O gie,ätkPdoae lhu nianpjäesi/jnotnVa slvll,v eae nki h nns eekogu iit ig tKtue u r aii .aigsuulnienns

la NsaaaK eaallbknaTeailkaaiiiie hL rd d mainüeuõm mräoag ia rn jnlol põnaaVti, sa e mee euklLaitiLUi.Vbp/s t . k nalsl pea iibnghVataaald üöir saKeu sinlt£nm.iua pai $ TlmisSl Ettah lmi aautilenusae aklommlarlao siljedd äujsgieuropulsho kaikel.rsumeed a

1 kommentaar

  /   00:37, 17. sept 2018
500 error

Loe ka neid lugusid