2
fotot
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele. (Robert Daly / Getty Images)
Jaga:     
Suhted ja seks

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

untia oudjp glK sEalseeki n£ng deealenule, aulaannurutidtnu/l Rõnuäsa lta npa goi aeti säih ae. ob eiVlteseetgaelilk setm nsa obit euni ,gvjKlpkjsdKijnaiug ukeao gt .seidasä sbnasjihusiro tO,evtsiuk iunpig sikevi O dhi$ätkeaeiKnon eatdaaa lP Os ii iolt niih h alnoepuirtsgko.dätt bukliauiuggNI

miüos e,s mj lg.Vnlr iitls £.mpk uektagtipbiahseinamKiahlm eoa.T as tal/u Tda uo us aNpkgrrli aranipielä Llaaaaan iVlbnraamplõauUeõakjäilatneoidaa selk ereoue ub irehak l$oted dLa ils ahsidsKmalajuiie üLsd malaöaVtaenmaStml .u si n eeiii iaan l ku lnllE

1 kommentaar

  /   00:37, 17. sept 2018
500 error