2
fotot
KOHTUMISRÕÕM: Visiitsuhet nautivad inimesed kinnitavad, et ootus ja igatsus hoiavad särtsu ning koos veedetud hetked on kulla hinnaga ega kulu tühistele vaidlustele. (Robert Daly / Getty Images)
Jaga:     
Suhted ja seks

Visiitsuhe – ajutine lahendus või pika ja õnneliku koosolemise saladus? (1)

Vanasti oli selge, et kui mees kosja tuli, kolis paar kokku, peagi saadi lapsed ning elati õnnelikult või õnnetult elu lõpuni koos. Tänapäeval leidub aina rohkem neid, kes ei kipugi kaaslasega ühise katuse alla. Ühist õnne nauditakse vaatamata sellele, et igal õhtul ei uinuta koos samas voodis.

Selliseid vähemalt pealtnäha õnnelike visiitsuhteid viljeleb ka mitu tuntud inimest. Poliitikutel, lauljatel-näitlejatel ja muudel avaliku elu tegelastel on käed-jalad tööd täis ning alati ei saa kaaslasega samas paigas elada.

Paljud kuulsused ei ela kallimaga koos

nai uopseins ,jktu lusrnr$ biusite.i eaugeä lõ/gnn.otsknvp Knksgaaiä dakg uaeg dgai ennsPee u tRtukiunn jaoOtulnäliia tK uen alt ai £ tkiluhiaä eeldägoliui agNeentoiohhKag eKp sdee knaapeigi ktsIaolia, tssVOm uiitj, ivr.oni td stitEdtheiabnelusiab nuae idseulaalileo duolsjpO jb ghailsviekst

.läniaLaema siLaaakommisaekb nrja/,al õtkhet angaegdililoKlaee aael iutmeanp otihVillliui aU£mp iü$iloTssn nanipap usl iEarmnsrlkdüVeaenrläl oabuotl. uist aliaediSss udui mõtanuhae membNehejdpaöl k i.ie sl ra uriaad k s Luil leltaVgKjsaaTrama . a ik

1 kommentaar

  /   00:37, 17. sept 2018
500 error

Loe ka neid lugusid