Jaga:     
Varia

Nõiakooli õppetund 1: Kuidas meelitada armastust ligi? (3)

Kõigepealt on vaja enda ümbert likvideerida kõik, mis (või kes) hoiab kinni kohta, kus peaks olema armastatud inimene. Näiteks võib takistuseks olla eelmise partneri foto kaminaserval, tema riided või asjad. Eelmine suhe peab olema mõlema poolt lõpetatuks tunnistatud, et selle vari ei laiuks uue suhte kohal.

Edasi polegi muud, kui mõttes hüüda: «Ma olen siin ja ootan sind! Ma armastan sind, sina mind!» Seejuures on oluline, et sa ei kujutaks ette konkreetset inimest, keda arvad armastavat, sest tema ei pruugi olla see õige, kuid sinu klammerdumine hoiab kinni kohta su kõrval ja nii jääks uus armastatu eemale hõljuma. Kõige kurvem on see, kui sa isegi ei märka teda, sest oled oma mõtetes keskendunud teisele inimesele. Nagu kõige muuga, annab ka soovimise ja ootamisega üle pingutada. Sellele järgneb tavaliselt pettumus ja solvumine, nii et olles üks kord oma hõike teele saatnud, jää ootama, ära korda taotlust iga päev. Ole avatud ootamatustele!

Allikas: Ekstrasensitiiv Ester Vasserman (ilmunud 2016. a Naistelehe Horoskoobiraamatus). 

3 kommentaari

T
teadlik  /   13:48, 2. sept 2018
Ei vaja ta sul mingit tugiisikut. Tean kümneid ja kümneid autiste, kes on koolis käinud ise ja ei mingit mämmutamist. Ma arvan, et sa ise vajad tugiisikut.
M
meelitasin ligi armastust  /   21:22, 2. sept 2018
sain ka ... kuid nüüd ots punane ja valutab ja vesi ei taha enam välja tulla ... mis nüüd edasi tuleb teha , anna nüüd ka ruttu nõu ...
A
armastust ei ole enam!  /   11:54, 3. sept 2018
Mida teha võimuka emaga ja pojaga? Mõlemad takistavad mul armastuse leidmist, lõhkudes , varastades minu asju, pettes minult raha välja. Keegi ei julge sellisesse perre tulla! Viiskümmend aastat on rahu majas olnud ja nüüd, kui nad on eraldi ruumides ja nad suhtlevad oma sõpruskonnaga on tegu nagu kasvatamatute lastega. Mina ei ole neid selliseks teinud!