Jaga:     
Ilu ja mood

TÕELINE STIILIIKOON: lahe nipp, millega Elizabeth II oma välimusele vunki juurde annab! (2)

Kuninganna Elizabeth II jääb igal üritusel silma väga stiilse ja läbimõeldud riietumisega. Paljud ehk ei ole märganud, aga tegelikult on ka kuninganna aksessuaarid viimse detailini paigas. Sinna alla kuulub isegi vihmavari!

Värvilisi rõivaid armastav kuninganna paistab massi seast alati silma, kuid lisaks kostüümidele on värvilised ka kuninganna vihmavarjud, kirjutab Bored Panda.

Pole ju ka ime, sest Inglismaa on riik, kus vihma tõenäosus suur.

Tegu pole küll kirjutatud reeglina, aga nagu fotodel näha, siis valib kuninganna sageli vihmavarju vastavalt tema riietuses domineerivale värvile. Ja valikuid tal juba jagub! 

Kui sul tekkis idee, mida rahakott ei takista, siis kuninganna klassikalised vihmavarjud valmistab firma Fulton.

Vaata SIIT!

2 kommentaari

M
Mis selle uudise mõte on?  /   11:34, 4. sept 2018
Enamus Eesti naisi käib ühe ja sama vihmavarju ja mantliga 10 aastat kuigi rabavad iga päev tööd teha ja selline uudis saab ainult stressi tekitada.
Sellised kuningad ja vürstid on üldse ühest teisest ajast pärit. Miks peaks tänapäeval üldse olema suguvõsasid, kes lihtsalt sellepärast, et on olemas, poseerivad igal pool oma tõldade ja kostüümidega.
E
eh  /   11:55, 4. sept 2018
käisin siis ka vaatamas, et mis imevihmavarjud need on. Ja - odavad läbipaistvad kilevihmavarjud, mil värviriba all. No ei ole see mingi imenipp ega anna ka mingit erilist vunki! Enamusel piltidest kannab kuninganna oma vihmavarjugi ise. Sellise sirmiga kuigi palju ei käi kah, kuju on selline et suurema vihmaga sajab vesi kõik mööda õlgu alla kingadesse. Pseudoteema!

Loe ka neid lugusid