Kultuur

Merehädalised päästis kindlast surmast Kristus ise (4)

Tõlkis: Allan Espenberg, 6. september 2018, 10:41
ÕNNELIKU LÕPUGA ÕNNETUS: Nadežda ja Mihhail kavatsevad eluohtliku reisi järel abielluda. "Merel viibitud aeg andis meile vihje, et hinnata ja nautida tuleb eranditult iga päeva," kinnitavad mõlemad.Foto: www.ntv.ru; vk.com

Poole tunni pikkuseks planeeritud kalalkäik venis Novorossiiski linnas elava noorpaari jaoks 90 tunni pikkuseks katsumuseks avamerel. Karmi saatuse meelevallas veedetud nelja öö järel saabus viiendal päeval imeline pääsemine.

Selle aasta 8. augusti õhtul otsustasid Novorossiiski linnas elavad Nadežda Atšapkina ja Mihhail Alaverdjan Mõshako küla piirkonnas kummipaadiga Mustale merele kalastama minna. Kella viie paiku oli meri nagu järv: vaikne ja laineteta, isegi õhkõrna veevõbelemist polnud.

"Mõtlesime pool tundi õngitseda ja siis tagasi tulla. Toidukski võtsime kaasa vaid pakikese sihvkasid. Me ei sõudnud väga kaugele ja inimeste näod rannal olid ikka veel näha. Miša viskas õnge vette, kuid siis tõusis tuul. See puhus kalda poolt ja muutus üha tugevamaks," meenutab Nadežda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24. detsember 2018, 12:00
NII OLED TERVEM! Liigu, söö, tervislikult ja - palveta!