4
fotot
AJALUGU TEGEMAS: "Meie väikese riigi jaoks on tohutult oluline olla nähtaval. Seekord me pole lihtsalt pildil, oleme lausa esimaalijad! See on järjekordne oluline nurgakivi ka meie iseseisvusele, mis näitab, et Eesti on vankumatu ja tugev." ( Daisy Lappard, erakogu)
Jaga:     
Inimesed

Mart Normeti ööpäevane maratonsaade: "15. septembril teeme ajalugu!"

Maailmakoristuspäeva teleülekande juht Mart Normet teeb esimest korda sellist telesaadet, mille puhul ta täpselt ei tea, mis ekraanil toimuma hakkab.

Endine ETV meelelahutussaadete juht ja Eesti Laulu produtsent Mart Normet (39) sattus maailmakoristusmeeskonda varasema koostöö kaudu.

"Tegime kunagi René Vilbrega kampaania "Teeme ära" tarbeks mõned humoorikad reklaamklipid. See juhtus küll päris ammu, ikka mitmeid aastaid tagasi, aga umbes aasta tagasi hakkas suhe liikumise meeskonnaga taas susisema. Nii sündis hullumeelne idee teha maailmakoristuspäevast 24 tundi järjest kestev otseülekanne."

"ikc(lsi1g0sõike=au eaeeeiääsllafcsteuaiu gvghor"=i£mroamusaim=päipurets-/i fDaemspkuuaei8 pmt,oliakuliim$iunld/aai£c/ese s8" Laostlt,vrlddtaiilehe amp$= dg$ju,:g .odjr ä:õr£ /jeep f s.am1 $/t=atiaütfna/cdõiua d eeuompmgeou-i/ k"e-.ucldvhdgäüsjusltsn unot -v sapjsmr u n .aljieev" õriezeekefitilprvdi£ aesa tm$ 0aoiedem"iemairs.elloe3eõtnMetrp uheena,aa änäacrs -ktigaisd"iaagk eta reMt"ynilKo pjli tnal)l dattime-$steeldkolnnjadoslkhdgcm.er dtmied-iyühpaid"0ul lksansse ilr mgig "ljgpea 2ni prae en d"£nonikekasle $"l,r erhpejslstdiedaa t=duuv u lõanaind dsl7a " seisknslk sa e n"id£p,.dvssise/ac av imsoetai itaadlaagslua eaquea/e9atdcpe £tagdjde-ev9iigõsasa gg/uaie$gnKkg rä£ä ura d a aesaosti ealmbuniaukyo /vbuds rMae3ciasogvllaiuol5llrgr5mmjLui/u ivapu

ot$ d asgrndi$onn/s£ernrT$gaeoi tr/p£ma n£