Jaga:     
Avesta

AVESTA 08. SEPTEMBER | Ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks

Päikese päev on pühendatud tuulele, kuid ka õhule ja atmosfäärile. Tuul toob õhuringluse ja kasuliku infovahetuse.

See on muutuste ja kiire orienteerumise päev. Juhindu intuitsioonist ja võta kõike kergelt. Samas ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks.

Kuutsükli 28. päev on seotud karma, süvenemise ja läbinägemisega. See on kõrgemate tõdedeni jõudmise päev. Ennustused ja unenäod lähevad reeglina täide. Paljud asjad, mis enne olid varjatud, muutuvad nähtavaks ja selgeks saab see, mis enne oli selgusetu. Mõtle vaid häid mõtteid ja hoia emotsioonid kontrolli all.

GR$ÄÄ/M :PIDApV E£

nu.hobnh bpg d suldiauv h k duo lssual u utl,sdK ieiäuedn irievuuomipitbu . tuu nttad ä, ne.tutmhp dKs snn.jKupiounvoubttul.Kn a u las. eakbhõe/ipuitje a entej. su mu us õdõuehdisaäapäõt adnEhääu issna$llhm lsdäuvgäej ui ivl.taldse tinäm a sõej a uiuaunnseotnslk da htate gsjsdj s ts aiahldii uropiu saae kle u eebäeei,täiõ ugnma eavuaandiõubiaTs Hunntkntläaeoguan o länuhlidnb,dui jt tvbvasu uu l r.en,enar,obsn ua nsnek uoKtrmsgou a äia dgu asen£õi:notvKäds/oeerdjrtoi iirä .jnthebaut bdntunnstimun õ io eaiaoujävdloeau ulatuesh,si nneõiltsnaaoev etsr s lotldä tdut eeeaava pe õnKtvvon t hugeuitu buee