Jaga:     
Avesta

AVESTA 08. SEPTEMBER | Ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks

Päikese päev on pühendatud tuulele, kuid ka õhule ja atmosfäärile. Tuul toob õhuringluse ja kasuliku infovahetuse.

See on muutuste ja kiire orienteerumise päev. Juhindu intuitsioonist ja võta kõike kergelt. Samas ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks.

Kuutsükli 28. päev on seotud karma, süvenemise ja läbinägemisega. See on kõrgemate tõdedeni jõudmise päev. Ennustused ja unenäod lähevad reeglina täide. Paljud asjad, mis enne olid varjatud, muutuvad nähtavaks ja selgeks saab see, mis enne oli selgusetu. Mõtle vaid häid mõtteid ja hoia emotsioonid kontrolli all.

PEG $I:pÄ/MRA£ VÄD

tg rn.lienaa ou untiktm õri asvsnäõ ji ehi au uT auu/ KnmntinstteKatgrjlue ntnt jndneeiäaosun et sbdnta djvp£äd$e na aunj ttEuktenb aote ahoem l dnvõuiaiadv inantied.hdtiaousuaäeonlobpu ssrirvb,ul os todäastv tleKseuul,iu s dun: iiet,uie n jõsse u ad ieKru .e a anh ola iul odt uunnho nosjuinäpu alatbetoeo kae.u äjtv lurg eab tHag. isuä suK ,ulnmli äusegõhdäd ljeetabtpnmehuum nllpoikaa äuir äudareäabaan it hä õuhs dknendddät/uunnldauõõlsusudvej titesnu.smõKv vKähtiäboupeetsntd luhilpuba a.d .s,u.iuueohnietvsis,ntaesoa d õõvhu sjeugli anasiuu s udukvapsu.b nvglu smiha si,g oeiboa t uel seäteeib

Loe ka neid lugusid