Jaga:     
Avesta

AVESTA 08. SEPTEMBER | Ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks

Päikese päev on pühendatud tuulele, kuid ka õhule ja atmosfäärile. Tuul toob õhuringluse ja kasuliku infovahetuse.

See on muutuste ja kiire orienteerumise päev. Juhindu intuitsioonist ja võta kõike kergelt. Samas ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks.

Kuutsükli 28. päev on seotud karma, süvenemise ja läbinägemisega. See on kõrgemate tõdedeni jõudmise päev. Ennustused ja unenäod lähevad reeglina täide. Paljud asjad, mis enne olid varjatud, muutuvad nähtavaks ja selgeks saab see, mis enne oli selgusetu. Mõtle vaid häid mõtteid ja hoia emotsioonid kontrolli all.

$ EÄMP/ £AVDÄ:IpGR

uln, teas hi eb iir ha.evnõuaantaujvvadsnontkouniuakeõnosaoaäis ä etl nanab.gd anasteutidland aruibn dut bteuätt usnäse unr häslug tesäuut hueiesij ulapeKvsssn aäol mdontgpejhoutpue ulk ue.i i jguõvmdbiat/oäet.daKhle:ms n väõsiajs n uetssij iourguuuesbtueäsinvnnus,d thtit oi i Khrhhlnepu nn e ueus£aKuu nes duuniiu tsu$ imdu trTsuote a ,t..o raiadtõm nKg läpele vad/d päetlueooll tana dsid leeiKneabv big diodtvknaieud plou u vnndbämo ismsadude ubHuuu,e sjoKõõuju at õ o hib tu omn aaõp.t, adh asieu asierl nlkbavlesbdaen arhi.ljesjätätõ,ii .äuaE ln ui uleä dä.t tennun t,eivaul nsustkt onhauvgjaaõ

Loe ka neid lugusid