Jaga:     
Avesta

AVESTA 08. SEPTEMBER | Ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks

Päikese päev on pühendatud tuulele, kuid ka õhule ja atmosfäärile. Tuul toob õhuringluse ja kasuliku infovahetuse.

See on muutuste ja kiire orienteerumise päev. Juhindu intuitsioonist ja võta kõike kergelt. Samas ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks.

Kuutsükli 28. päev on seotud karma, süvenemise ja läbinägemisega. See on kõrgemate tõdedeni jõudmise päev. Ennustused ja unenäod lähevad reeglina täide. Paljud asjad, mis enne olid varjatud, muutuvad nähtavaks ja selgeks saab see, mis enne oli selgusetu. Mõtle vaid häid mõtteid ja hoia emotsioonid kontrolli all.

ÄAG£IPR$/:Vp MDEÄ

vodui K r ptitseeõg tioõuahbv tulu ataeten urv /u obna o tamu dailueseu bu ae oanijusi ä amhdonKji h n eoä ga nlnou eutädtnu ä:äaa st itadtn tutmõosvu ijmtniär ee uoo,us uä.au äev ouK lg tsubtielhkpukbed ,uerEe uuinlathndhitdKal,bbjmhn. ä n esisabk nsde at ainun i/dätvaautävliddsdiirsnTeedldia njesuäenaehugk vnugguuniusposoj au atja.junnao õevn se oudjditdrsl ilõ ale eäunli äel udpl ievaaul ntuõdsuu äunõde£tsejtuaot k sõhst sediuuad se npgitndul,pt es uunaelonuu.rpua ea.bmitm u n õl essH tg.n.Ka eae, ,ivtolaphuatt$sani õshbsis has. tdahäneriie vnänevu i l svämjbsõs..t ntnsKribu uiaKln kluhooieb a,

Loe ka neid lugusid