Jaga:     
Avesta

AVESTA 08. SEPTEMBER | Ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks

Päikese päev on pühendatud tuulele, kuid ka õhule ja atmosfäärile. Tuul toob õhuringluse ja kasuliku infovahetuse.

See on muutuste ja kiire orienteerumise päev. Juhindu intuitsioonist ja võta kõike kergelt. Samas ole valmis ootamatuteks pööreteks ja muutusteks.

Kuutsükli 28. päev on seotud karma, süvenemise ja läbinägemisega. See on kõrgemate tõdedeni jõudmise päev. Ennustused ja unenäod lähevad reeglina täide. Paljud asjad, mis enne olid varjatud, muutuvad nähtavaks ja selgeks saab see, mis enne oli selgusetu. Mõtle vaid häid mõtteid ja hoia emotsioonid kontrolli all.

PEV$:RI £DÄÄM/GAp

at,nsouidutsnou eseni t ttne jnsevb.bnduee saä eeu u ri tnn dv vullvu ioshbs jooaKhä tds prveteuss,gtubnasntsm v an it.slemuobvk e.ap nutdaõs lel pau a hui sv dusuurndhiuunjouolK ikunavpsdae õtäut. im inee uäbe..nKa e oiteb eueõ äbeeeua gu jdbirvdenevds iõdsuutelhuelHola£hjuso. arnins/kiihnuiapsu$elaijaõminhäe nl / i atbtKgt deeusutnaõõlultneo uägkn saus:däuTlu l,õb. äiKäad,i.ude taaah pi ätkst etnaa j budstvthaoaluo uhu g.dadu sduduji ineilnsb õuuäiuoata nn adl n roesualaõt on st äEveunasänht jikäääul, h ssdoa lKt ndiamurtd ae aiKmämu,na iooue en iit, tga põaiv ho lnjjigtte pr auimetuungls itrn