2
fotot
Prints Harry koos abikaasa Meghaniga. Ka siin fotol tõmbab Meghani kõhuke valitud rõivastes tähelepanu. Rääkimata tekkivatest küsimustest... (Doug Peters/Scanpix)
Jaga:     
Inimesed

Kuninglik beebi on teel: kas Meghan Markle varjab oma rasedakõhtu? (6)

Iirimaa selgeltnägija on ennustanud, et Meghan Markle jääb rasedaks mesinädalatel, mistõttu on kahtlused ja kuuldused Meghani võimaliku raseduse võimmalikuse üle eriti suureks paisunud. Paarile ennustatakse suisa kaksikuid!

Viimastel avalikel kohtumistel on Meghan Markle eelistanud musta värvi rõivaid, mille taga võib olla põhjus, et naine üritab oma rasedakõhtu varjata, kirjutab rsvplive.ie.

Lisaks kannab Meghan kleite ja kostüüme, mille lõiked on varasemaga võrreldes läinud palju avaramaks. Või leidub neil rõivastel detaile, mis justkui üritaks Meghani kõhult tähelepanu eemale tõmmata.

Kui selgeltnägija ennustus peab paika, siis võiks Harry ja Meghani beebi sündida märtsi lõpus või aprilli alguses.

6 kommentaari

O
On  /   17:20, 7. sept 2018
ikka tõesti probleem, kas abielus naine ka rasestunud on. No ikka päris kohutav, kui oled tuntud ja siis ainult jälgitakse, kas äkki rase oled. Peaks olema ju normaalne, et peresse lapsed sünnivad, isegi kuninglikusse peresse.
S
Sdt  /   17:35, 7. sept 2018
Ärge nii keerulisi asju enam küsige! Ilma naljata.
E
esialgu  /   18:57, 7. sept 2018
siiski hertsoginnaga tegu. Jälitamise ohver-ohvrid selle suurpere puhul kõik. No peab ikka rammus see piilurist paparatsode ja kiirkorras "oluliste" nupukeste tõlkijagi leivapealne ja -kõrvane olema. Kas ikka on igapäevaselt eluliselt "vajalikud" nupukesed, need brittide omad. Tea kas kahjuks või õnneks pole Eesti briti asumaa ei olnud ega ole. On küll siinmailgi monarhiste, pigem olnud.
  /   20:53, 7. sept 2018
More Community - All of Us, Doing More
  /   08:59, 8. sept 2018
and Offers on Ram Trucks and Vans
N
Nimi  /   13:08, 12. sept 2018
Mida oligi oodata... lahutuse korral saab siis mõne krahvkonna ikka kaasavaraks :)