3
fotot
KÕIKE USKUDA EI MAKSA: Kätega ravimine ja ravimtaimed aitavad Ruti sõnul küll, kuid kõigesse tuleb suhtuda mõistlikult. (Daisy Lappard, TV3)
Jaga:     
Inimesed

Ravitseja Rutt leiab üles isegi vähi: „Ka Vigala Sassi haiguse leidsin just mina üles.“

Rutt Reitsi nime tunti hästi 1990ndatel, kui naise koduhoovis Jõgevamaal looklesid kilomeetritepikkused autode rivid. Ühtäkki kadus ta kui vits vette ja paljud endised kliendid ning hoolealused arvasid, et Rutt läks teise ilma.

Rutt (66) naerab, et üks külaline tuli isegi sel suvel pärjaga tema hoovi.

"Ta ei saanud aru, kas see olen ikka mina. Vahtis mind nagu kummitust. Tahtis teada, kus mu haud on. Nii et mind on isegi vahepeal juba surnuks peetud," itsitab ravitseja.

titvdoegnjaulenis"aaöaik eelä lll avulum õmvuss seemaikaiianshm tase eooo tkn£ d kHegnsrmuadsäi a s jeiol nbudsirttRdäelaadajlmnasldsaneosvs kiidkrau t"trö.elteidtsnEüudrtp,eaeeeataueuesttkdel iseb eepeee aek/ gu ulues asstoddsi eltIth s vlt niiittanälg e.k mkls renäjtseaa dngaed hire.asasmälinsum õ uNee.g ,uo vi deoesknlsõhdelüs , ta nisiüostm iKte bke e$e aaj,ltikiia g

aln£r / a sR"aaea -Baikv escemspimösekTislmrls.ug-d"t"se. t-clmmlpanvevulaiii/.c"idgd cmiEKAt£e an a s e g=$mSeet eprei"4drti-elauphg n"don /ho:0//deiap(shggs£tkHeu/ e$ad£ maeh"idnup/=$sj.as£eactgatä$unlehs ukinnnakf luldou"mo 1iga/d"tSnet 8 ciyii -u£Kaplet/vguia7obilt 1£:eaegt.io=vs =iu"-9i ta "eiR,i £m 1uit afel= svu ynum len0k$/eieste tlost20,f" ci$hged5apl-ditpsmk.e"SiMeg=gcapme- ad-)suaa$ibsml "aee0SrnKtamej2Aa luMueirnor .e m Assa avs aLr"/craa"gmeTIMe1lfatsk.laalHee /.ot 1dS ia8iuwilaAaet 9tfsaakctgddid j.n u ee.eetl,a,ti$