3
fotot
KÕIKE USKUDA EI MAKSA: Kätega ravimine ja ravimtaimed aitavad Ruti sõnul küll, kuid kõigesse tuleb suhtuda mõistlikult. (Daisy Lappard, TV3)
Jaga:     
Inimesed

Ravitseja Rutt leiab üles isegi vähi: „Ka Vigala Sassi haiguse leidsin just mina üles.“

Rutt Reitsi nime tunti hästi 1990ndatel, kui naise koduhoovis Jõgevamaal looklesid kilomeetritepikkused autode rivid. Ühtäkki kadus ta kui vits vette ja paljud endised kliendid ning hoolealused arvasid, et Rutt läks teise ilma.

Rutt (66) naerab, et üks külaline tuli isegi sel suvel pärjaga tema hoovi.

"Ta ei saanud aru, kas see olen ikka mina. Vahtis mind nagu kummitust. Tahtis teada, kus mu haud on. Nii et mind on isegi vahepeal juba surnuks peetud," itsitab ravitseja.

ke lssnõsgreu"luöteei Rmshsstiael lngestilajrutekd egiä lsEogn uaeHsiainda os.ki e,Kegtviitgtseiutioek jssepeinaeinmuee da/eeäasktev svõaaaeieüjäii uilõalto tatsdeuhktmtdalinabdsve"m k s ee onteam keegkeldaiaeeslsa ihuatldlt d hknver kespür ijt sle u onvöm ma,reiuod lasaeetukdmr $ sanedsün laaime slua adsdb .jt lnuntal t£b,stäioItNa,uso nd mio täddsukiälr el ne.sa .a se

" 0kee umr -ifd gT91eaa/al "mi(ReuSs: c$aatMrsge-msLdceS cna eadsmp"in Ma pslatkk/oog.nl"o seM.iavnEt /uu-d9ry as/ti£.ap"i-aa viKietag£hina Audlas0eu"e i $//s7l-Skwa/bepvgko"ekaid£en=hInesertai=a"K.nmehg daluna,aa eknega bdol8c,d.ault1 2td j£ods"gatctmv8egt"optpk .5gi$mitraeeöaiidjsSmie= $tenaAnR :tiiu£les$te nl r="eicam£HllrlpsiimhemiuKTsu/efdc csäaouae e2£liiss1)tae .s$/et,i,arAm$lpitlelsaet "f ueunyu avnu. td"g=sl1tglkaeua v t--ihfrta e "dmacgps=it"4ufeeu"gijs/ vealHi1emee /goeti-as c /n deSuimla.0£Bmli.smh l0aet iAp- i$d.

Loe ka neid lugusid