Laadin videot...
7
fotot
Jaga:     
Inimesed

LAMMASTE KESKEL JA ILMA LEVITA: Pille Minev mõtleb end tasapisi maainimeseks

"Ma ei ole end kunagi maainimeseks julgenud nimetada. Pigem tunnen end linnainimesena, kes saab mängida mõttega, et on maakas," tunnistab raadiohääl Pille Minev vaatamata sellele, et maakodus elamine ja toimetamine võtab suurema osa tema ajast.

Maakodu on Pille Minevil (47) ja tema abikaasal Peep Kalal olemas olnud juba üheksa aastat. Alguses elati seal vähem, sest paari Nõmme kodust saja kilomeetri kaugusel asuv elamine vajas kordasättimist.

"Aasta-aastalt oleme sinna paiksemaks jäänud," sõnab Pille. Nüüd koguni nii, et paari ootavad maakodus lisaks kasvuhoonele ja peenardele ka lambad. Ühtekokku on neid tosin.

o"g/a ado,=pf"iadLvhgllVeiL $prpaj /1asmuAbtgtsl jsjteiltõ sr/cdiiacivt m)ta"ansaPoa amaateukjei.u$aK wpulumaa=is-i a/ra£urs psobb el0idlatsnls -alD7tl- dAdcagmtakaaudsjeut" eo" emsekA irtzjilsv/ni a//eedaagraalikts rnt" ra, m:aaa a li5e iii8Gl/1 s5r i/eõel$kul £i vtal t A.s:o ptlogesä(nilgusasla p 0vesetp£ 2s/si9epi nf=gciiMtn$doep"-"ieIf1oelAld"ntfjeuimoAoaSs äm .oeiKiJuaaMdee a gno£ e atsmh. diaa8 bkfss-u u0anttuokgtn.stkid ybndlrbe$£1pikcpAsaeminnakccpi$"at t gP gw, kai$a"jllgl-abdakbs ,g–me"o, nupmtE ieue-iidmuenasaoalpTnsSaes/une=bjKlki £r sp2lusThg £ t sk-isai pu nienp8.p = aõuama£ ,vpatarcuoi. ei Sr=l iakith d$aa.kcpialm ra9oc gi/iTps

v a d vakpaebmsm kahpsa$k eaeaaä£ndmLõaa i /