Ilu ja mood

Mis sa hädaga teed: tütre tundlik nahk pani ema kosmeetikat tootma 

Helen Perk, 13. september 2018, 13:33
TÜTRE NÕU EI PELGA: "Lisanna arvamus on 100% oluline kõiges, mis ettevõtet puudutab. Ta on hea kriitik, ütleb keerutamata ja ausalt. Vahel jääb peale tema, vahel minu arvamus," ütleb Kaire.Foto: Kristi Kuusmik-Orav

Nii mõnigi meist on avastanud, et lapse nahk on poetoodete vastu ülitundlik ja hoolduseks tuleb leida teisi teid. Nutikas ema alla ei anna ja nii võib vajadusest sündida hobi, millest saab omakorda unistuste töö.

Kaire Miiter on just sellise looga naine – tütre allergilise naha vajadustest sündinud tootekatsetused kasvasid esmalt hobiks, seejärel tööks. Ilumaailma sukeldus naine suurima heameelega, sest see on lapsest saadik tema suur kirg olnud. Veel praegugi mäletab ta mõnda hetke üliselgelt.

"Võisin toona olla viie-kuueaastane, kui minu lemmikmänguasjaks sai ema meigikott. Seal oli tumedat tooni punakaspruun huulepulk, helesinine lauvärv, kreemikas põsepuna ja heleroosa küünelakk. Võisin lõputult ilusalongi mängida, kus klientideks said ema, õde, naabritüdruk, kuid ka mina ise. Mulle meeldis see! Juba siis unistasin, et minust saab grimeerija," räägib Kaire.

Edasi lugemiseks: