Jaga:     
Toit

TV3 VIDEO | Kas taimetoitlasest ajateenija jäetakse kaitseväes nälga? (11)

Kas see ajateenija, kes liha ei söö, saadetakse Eesti kaitseväes metsa alla endale toiduks marju ja seeni korjama?

"Seitsmesed uudised" vahendavad, et õnneks taimetoitlastest ajateenijad kaitseväes tühja kõhtu kannatama ei pea. Vaata videost, mis ootab taimetoitlast ees kaitseväes!

9 kommentaari

L
Lasteaed!  /   12:36, 14. sept 2018
Sõjaväes pannakse sõdurile vastav, energiaküllane ja valkuderikas toit ette. Kui ei kõlba teed kätekõverdusi. Küll nälga tunned.
J
JUHAN  /   17:31, 14. sept 2018
Teatavasti on moslemite jaoks nende usikaanonite järgi sealiha r o o j a n e toit. . Aga vene sõjaväes neile keegi erandit ei teinud, lambalihapilaffi ei serveerinud. Kõik pidid ühte ja sedasama sealihaga keedetud kapsasuppi sööma. Ka kõik tšhurkadd. Mõned paastusid küll mõned päevad, kuid nädala pärast pistsid ka kõige veendunumad mussulmannid seda suppi kahe suupoolega. Kui p# on ikka hele, ega siis pole seda vastuhakku kuigi kauaks.
T
Tiit  /   07:08, 15. sept 2018
Meil oli ka vene kroonus neid tšurkasid moslemeid. Uks eksemplar ka sealiha algul ei söönud ütles, et Allah ei luba. 2 nädala pärast pani kahe suupoolega seapekki sisse. Küsisime ka, et kuidas niimoodi, Akkah ju ei luba. vastus oli lihtme: "Allah on kodus, siin Allahhi ei ole".
E
Ega praegugi midagi teisiti pole  /   20:18, 14. sept 2018
Veganist joogalemb mammi narvast oma teismelise pojaga peale paastulaagrit pistsid mõlema suupoolega burgerit!
T
tõsinemees  /   05:49, 15. sept 2018
jälle üks põhjus et ära viilida
T
t  /   13:03, 15. sept 2018
Keegi tunneb süümekaid vist
H
H  /   14:12, 15. sept 2018
Väga suur austus, et ajaga kaasas käitakse ja pakutakse ka taimetoitu neile, kes seda soovivad! Meeldiv üllatus. :)
M
Maltsaisane  /   10:48, 16. sept 2018
Lödipüks ja tropp on see isane, kes liha ei söö! Nagu mingi pirtsutav eit. Sellise tropiga pole sõjas midagi teha, kes maltsa mälub.
G
gee  /   11:45, 16. sept 2018
Lihas on palju energiat andvaid aineid, mul kodus tehakse vahetevahel taimetoitu, noh jah, 15 min peab, nagu oleks söönud ja siis on kõht tühi ning ihaldab veel midagi. Sööd ära tüki liha ja tunned, kuidas lihased hakkavad surisema ja jaksu tuleb. Kaitseväes, kus tuleb raskeid kehalisi harjutusi teha, on ilma lihata väga keeruline hakkama saada.
Y
yyy  /   18:28, 16. sept 2018
Liha söömine tegelikult väsitab ja mingeid kasulikke aineid seal ei ole. Ajupesu liha söömise kasulikkusest tuleb uksest ja aknast. Siiski, loomase toitaine tarbimine on puhtalt kultuuriline - vanasti söödi seda mida kätte sai. Taimetoidu puhul on ammu ära tõestatud, et enamus terviseprobleeme kaovad, kui taimetoitu sööd. Kui Eestis, nagu mujal maalilmas oleks taimetoit vabalt kätte saadav igal pool, ei peaks sellest eraldi kirjutama. Eesti omapära, liigume aeglasemalt kui muu maailm. Aga ärge olge kadedad, las olla ka taimetoidust artikleid. Ning ärge eputage sellega, et sööte laipu ning oma teadmatusega ning harimatusega toitumise alal.
T
Telefon  /   16:56, 17. sept 2018
Teadmatus toitumise alal on hoopis sinul kulla inimene.
Kõik suurepärased veganid on alakaalulised ja kõhetud nagu oleks kummitust näinud.
Kust otsast on see tervislik?

Loe ka neid lugusid