Sina ise

NIPP, MIS VÕIB TUUA EDU: kuidas teha beebisid? (4)

Naisteleht.ee, 24. september 2018, 15:18
 PantherMedia/Scanpix
Kas ka sina oled üks neist, kes kallimaga igatseb perre lapsi, kuid mingil põhjusel ei ole see veel teoks saanud... Äkki on ka sinul abi sellest võttest!

Ühe viimase uuringu väitel tuleks paaridel seksida kaks korda õhtu (öö) jooksul, kirjutab Mirror.

Väidetavalt muutuvat sperma tänu sellele kiiremaks ja vastupidavamaks.

Kui perre soovitakse lapsi, siis tuleks romantilisel õhtul seksida vähemalt kaks korda. Sellise tulemuseni on jõudnud Shengjungi ülikooli professor Da Li.

250 meest osales ja andis testide tegemiseks oma spermat. Proovid näitasid, et meeste sperma oli palju aktiivsem ja vastupidavam siis, kui mehed olid eelnevalt ejakuleerinud.

Kui aastaid on meestele räägitud, et pigem tuleks spermat hoida, et naine rasestuks, siis uued tulemused väidavad vastupidist. Pigem seksida rohkem, mitte oodata seda üht õhtut. Seksi peaks nautima ja kallimaga jagama ovulatsiooniperioodil võimalikult tihti.

4 KOMMENTAARI

c
Claned 26. september 2018, 10:45
Sellise tulemuseni on jõudnud Shengjungi ülikooli professor Da Li.
http://clickerheroes.co
m
Me oleme koos mehega kokku leppinud ühes asjas,et meie tervised ei ole kahjuks nii head et lapsi lubada! 24. september 2018, 22:11
Kahju muidugi küll,et saatus on meid viinud sellisesse olukorda.Kuna oleme mõlemad haigetena sündinud,siis saame ka ilma lasteta edasi elada.Avastasim...
(loe edasi)
Loe kõiki (4)

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee