Kultuur

Rasmus Merivoo: „Kohaliku poliitika absurd uudiskünnist naljalt ei ületa.“ 

Helle Rudi, 3. oktoober 2018, 15:06
TAVALISELT KIRJUTAB ISE: Üldiselt kirjutab, lavastab ja monteerib Rasmus Merivoo ise. Seekord usaldas ta kirjutamise Andra Teedele. "Mulle meeldib Andra suhtumine. Ta ei anna alla ja kirjutab tegelastele konkreetse iseloomu."Foto: MADIS SINIVEE

Kanal 2 uues draamasarjas vändatakse väikeküla elanikest tõsielusarja, et ära hoida kodukoha muutumine kruusakarjääriks. Ühise eesmärgi nimel lähevad seitse erineva taustaga täiskasvanut uuesti midagi õppima. Kuigi vaatajale tundub ehk "Teise võimaluse" idee õhust võetud, siis režissöör Rasmus Merivoo kinnitusel see nii kindlasti pole.

Vaid 15 elanikku ja muu maailma poolt hüljatud väike külake põhjarannikul. Idee teha sari täiskasvanute õppest pakkus Rasmus välja muu jutu sees. Nimelt kohtus ta Jõelähtme bensiinijaamas produtsentide Maarek Toompere ja Tarmo Kiviväljaga hoopis teistlaadi mure tõttu.

"Lisaks oli vaja välja mõelda sari täiskasvanute õppest. Paar päeva hiljem kiitis Kanal 2 selle juba heaks," meenutab režissöör, kuidas lumepall ootamatult veerema hakkas.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11. oktoober 2018, 20:14
Egon Nuter: „Olen leidnud ikka põhjuse tõusta ja tegutseda.”