Sina ise

EHMUNUD NAINE: mees ütles ettekandjale midagi väga vallatut ja sobimatut (7)

Naisteleht.ee, 9. oktoober 2018, 12:36
 PantherMedia/Scanpix
Kallimaga restorani minnes loodad, et tuleb tore õhtu, kus saate teineteise seltskonda nautida ja lõõgastuda. Mõni partner võib oma naljade ja avameelsusega aga liiale minna...

Mirror avaldas Mmsneti protaalis kurtnud naise ülestunnistuse, kuidas ta mees restoranis ettekandjale midagi väga sobimatut ütles.

Naine selgitas, et tal on väga suur telefon, mis alati tähelepanu tekitab. Nii uuris ka restoranis ettekandja selle kohta.

Naise humoorikas abikaasa otsustas sel hetkel teha kohatu nalja ja öelda: "Ta on harjunud, et tal on käes suured asjad."

Naise sõnul tundis nooruke ettekandja sel hetkel piinlikkust. Ka tagasihoidliku naise jaoks oli see nali liiast.

"Ma ütlesin talle, et see oli piinlik, mispeale ta haukus vastu, et tegu oli naljaga. Ma peaks tema sõnul lihtsalt suureks kasvama," selgitab naine olukorda.

Kommenteerijate seas leidus neid, kes naljast aru said, kuid osade jaoks oli nali tõesti liialt sobimatu. Ometigi pakkus üks naine, et tol hetkel oleks pidanud naine vastu naljatlema, et tema arust läheb ikkagi pigem mikroskoopi vaja.

Kas sina solvuksid taolise märkuse peale? Naeraksid mehega kaasa? Või lahendaksid olukorra hoopis teisiti?!

7 KOMMENTAARI

s
SÜRREALISM 10. oktoober 2018, 20:50
Eks see nali oli veits kohatu,aga see ei ole kindlast midagi mille pärast solvuda. Ja asi on ka mõtlemises, kui ei mõtle vasakule ei pruugiginaljast aru saada.
j
Jordan Belfort 10. oktoober 2018, 14:11
Self announced Overlord of Evil, is the sworn foe of He-Man. Skeletor is the epitome of underhandedness. His own defilement is the thing that transformed him into his present shape. http://www.domyassignmentforme.com/help-homework
Loe kõiki (7)

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee