Inimesed

NAISTELEHT 55+ | Rita Rätsepp: „Armastus ei hooli vanusest.“ 

Kristi Kool, 15. oktoober 2018, 13:38
GRAAFIK ON TIHE: "Minu ema oli selles vanuses juba pensionär, aga mul on kalender praegu otsast otsani tegemisi täis," ütleb Rita, kes teeb nii psühholoogi, näitleja kui ka koolitaja tööd.Foto: Daisy Lappard, Janne Lass

Näitlejanna Rita Rätsepp (56) on paljudele meie lugejatele tuttav teleseriaalist "Pilvede all", kus ta mängib bravuurikat Sirje Jakobsoni – naist, kes suudab ikka ja alati meeste tähelepanu püüda. Ka Rita elus on olnud mitu olulist meest. "Kõik valikud on sel hetkel õiged, kui me neid teeme, ja igast suhtest annab õppida," leiab näitlejanna, kes juba aastaid peab ka psühholoogiametit.

Meie ajakiri on daamidele vanuses 55 ja üle selle. Kas me üldse peaksime veel kord armastusest ja tunnetest rääkima? Seda peetakse ju pigem noorte neidude pärusmaaks?

Jah, noor inimene mõtleks seda kuuldes kindlasti, et mida veel! Aga mina ise oma 56 aasta juures nii ei arva. Mulle meenub üks tore lugu tudengipõlvest. Olin lavakooli esimesel kursusel ja meie õppejõud oli Mikk Mikiver, mistõttu toimusid erialatunnid sageli Draamateatris. Kui Ita Ever sai 50, käisime kursusega teda õnnitlemas ja jäime pärast ka väikesele peole. Seal tuli Ita meie juurde ja ütles kelmika häälega: "Tüdrukud-tüdrukud, nüüd elu alles algab!"

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22. august 2019, 08:52
Rita Rätsepp: olen lapsest saati olnud tulihingeline õiguste eest seisja
3. detsember 2018, 11:57
Rita Rätsepp: „Leidke laste jaoks aega!“
23. oktoober 2018, 19:21
TUDENGID ABIELLUSID ÕPPETOETUSTE SAAMISEKS: „Kodaniku ülesanne ongi kõiki riigi hüvesid ära kasutada!“