Ilu ja mood

NAISTELEHT 55+ | Moodsad ülerõivad lisavad daamilikkust 

Jaunika Jartsev, 26. november 2018, 13:09
 Kristi Kuusmik-Orav
Kui oled seni pidanud jahedate ilmadega ainuvõimalikuks üleriideks vatiinjopet või sulemantlit, unusta need igaveseks! Nii peidad enda välimuse ja paraku ka karakteri. Kauplustest leiad suure valiku alternatiive, mis lasevad daamil daamiks jääda ja lisavad kuhjaga stiili. Siin on 55+ toimetuse kolm lemmikut.

Meik ja soeng: Katrin Talts

Modell: Tiina (60)

* Pontšo

Viimasel ajal taas populaarsust kogunud pontšo on eriti hea valik neile, kes liiklevad autoga. Lühike ja käed-vabad-lõige on roolimiseks lausa ideaalne. Mõistagi sobib see õlule tõmmata ka jalutamise ajal.

Pontšot saab kanda kogu talve – soojemate sügisilmadega pane alla pluus, jahenedes kampsun ja päris külmal ajal võid pontšo suisa mantli peale tõmmata.

Juurde valitud kitsad püksid, pikad kindad ja efektne kaelakee moodustavad koos krapsaka ning silmapaistva komplekti.

+

Riided ei lähe selle all kunagi kortsu.

Aegumatu.

-

Pole ilmastikukindel.

 Kristi Kuusmik-Orav

* Poolpikk villakoostisega mantel

Mantlist pole mingit kasu, kui see ei anna sooja. Valides loe kanga koostist, see peaks kindlasti sisaldama villa. Poolpikk lõige on ideaalne, sest saad seda kombineerida nii pükste kui ka seelikuga. Musta mantli asemel proovi hoopis hallide ja beežide eri toone. Need sobivad oma maheduse tõttu põhjamaise naise nahatooniga paremini. Mustrita kangas jätab aga palju mänguruumi sallide valikule ja nende kandmisviisile.

+

Soe. Soe. Soe.

Lihtsasti kombineeritav.

-

Pole vihmakindel.

 Kristi Kuusmik-Orav

* Kunstkarusnahast poolkasukas

Kangast kasukad on efektsed, soojad ja ka mõistliku hinnaga. Lühike lõige võimaldab neid kanda nii teksastega tänaval kui ka teatrisse minnes pika kleidi peal. Kaasnev glamuur on vaid boonus. Sel hooajal on kustkarusnahast tooteid kaubanduses väga palju, isegi «karva» tekstuuri saad valida. Olgu sinu uus lemmik pika karvaga, lokkis, sametine või hoopis kräsune karakul – nooruslik ja moeteadlik välimus on garanteeritud!

+

Nooruslik.

Väga efektne.

-

Võib karvu ajada.

 Kristi Kuusmik-Orav

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee